APIE BLOGĄ IR PROGRAMĄ

Mintis rašyti blog'ą gimė ne taip ir seniai, galima sakyt tiesiog šovė vienai iš mūsų į galvą ir viskas – mes pilnom jėgom iki kaklo sulindę į blog'o reikalus. Bet kodėl blog'as? Ogi todėl, kad mes jau seniai seniai domimės visais sveikatos reikalais (ligos, vitaminai, mityba, sportas, imunitetas,..) ir dažnai gaudavosi taip, kad abi išnagrinėjam informaciją internete, prisiskaitom knygų ir rezultate abi prieinam prie tų pačių išvadų – tada bandom jomis dalintis ir nieko neišeina, nes abi…na viską jau žinom:) tad pirma mažytė mintis toptelėjo, kad nėr čia abiems tą patį skaityti ir tą patį sužinoti jeigu galėtume op ir pasidalinti kuri ką išsiaiškina. Tik iškart ta mintis peraugo į blog'o idėją – kam mums perskaičius, panagrinėjus, palyginus pasilikti tai sau? Jei galime pasidalinti su kitais? Mes nesame daktarės – negalime griežtai kažko rekomenduoti, bet su mūsų rasta informacija (skaitome ne forumus, o mokslinius straipsnius!) tu visada gali nueiti pas savo gydytoją ir pasitikslinti arba jei tai ne su medicinos klausimais susijusi informacija – gali pati toliau analizuoti, “googlinti”, lyginti ir spręsti.

Labai greitai mūsų mintyse paprastas blogas išaugo į didelį platų projektą – metų projektą, į kurį norime pakviesti ir tave. Labai trumpai, kodėl šita programa ir kaip ji atsirado. Taigi nusprendėm mudvi rašyti blog'ą – viskas ok, pradėjom dėliotis straipsnius, nuo ko pradedam, prie ko vėliau prieinam ir supratom, kad norėdamos įtraukti tave į mūsų sveikaholizmą mes negalim taip imt ir pamėtyt faktų šen bei ten, reikia griebt jautį už ragų. Tada ir gimė ši idėja –

2017 METŲ TAVO PROGRAMA  

Kodėl tavo? Nes ji skirta TAU, kad TU būtum sveika ir laiminga. Išsiryškinom svarbiausias temas, suskirstėm pagal mėnesius ir yra! Ne, nėra – kažko trūko, todėl nutarėm, kad kiekvieną mėnesį išsikelsim sau ir TAU iššūkį ir jį vykdysim, kiekvieną mėnesį bus rinkimai, kiekvieną mėnesį – interviu ir dar visokių gėrybių ir gudrybių, susijusių su mėnesio tema. Žinoma, stengsimės neužsiciklint ir vis suteikti papildomos informacijos na kad ir apie naujausias grožio procedūras ar eterinius aliejus, ar tokius svarbius dalykus kaip vitaminai.

Taigi...Ar nenori per 2017-tus tapti laimingesnė? Sveikesnė? Mes norim! Mes pradedam ir kviečiam ir tave! Šie metai – tavo metai.
Kodėl rinktis mūsų programą?

 

Nes ji yra mažų žingsnių programa – kiek pačios bandėme, kiek yra statistikos, kiek yra pasakojimų kaip kardinalus gyvenimo keitimas dažnai grįžta bumerangu. Kartais tikrai suveikia, bet dažnai už savaitės, sekantį savaitgalį ar už mėnesio, ar ties Kalėdomis – op ir baigias. Mes aiškiname taip – iš šiltos komforto zonos ant sofos su bulkute tave įmeta į eketę ir sako „labai sveika – būk“, super jeigu ten taip ir būni kaip žuvis vandeny, bet dažnai tas staigus „gyvensiu sveikai“ sukelia per didelį šoką (tiek fiziškai, tiek psichologiškai), perdaug pakeičia tavo gyvenimą, kad gerai priliptų. TODĖL mes sudarėme 12 mėnesių programą, kas mėnesį vis kažkoks naujas įprotis, naujas iššūkis, naujas pokytis , kad tavo gyvenimas taptų GERESNIS!

Kas dar?

 

Mums pačioms niekada niekas nesuveikia jeigu nežinome kodėl. Reikia valgyti žalias daržoves? Mhm…nes jose yra vitaminų? Na taip – bet ką tie vitaminai daro? Kas vyksta jei jų nėra? Kas puikiai vyksta jei jų yra? Daug noriau porąkart per dieną įtrauksi į valgiaraštį špinatų jei plačiau žinosi kodėl/kam/kur jų reikia, o ne tik, kad reikia, nes yra vitaminų. Ir taip su bet kokia informacija – tad kiekvieną mėnesį kiekvienai temai mes paskirsim pakankamai daug straipsnių ją išnagrinėti. Taip pat bus interviu, receptų, kitų temų straipsnių (paliesim ir grožio temas), o kur dar mūsų iššūkiai, į kuriuos visada pakviesim ir tave.

Ir dar kodėl?

 

Nes mes už laimingą tave (ir save) – ne ploną, ne plonesnę, ne gražesnės figūros, ne dydžiu mažesnę – o laimingą ir sveiką. Esame įsitikinę, kad tas nuolatinis beprotiškas siekimas būti lieknesne yra psichologiškai nesveikas ir žalojantis, o dar ir dažnai be rezultatų, nes dietos prasideda ir baigiasi. O mes tau siūlom ne ką kitą – o naują, gerą, gražų, laimingą gyvenimą. Jeigu savo energiją nukreipsi ne į minus 5 kilogramus, o į sveikesnį maistą ir judėjimą, ir tiesiog tuo mėgausies (mes padėsim!) – turbūt ir tie 5 kilogramai dings, o tu jų net nepastebėsi, nes tiesiog gerai jausiesi ir svarbiausia – mylėsi save.

 

Ir paskutinis dar:)

 

Mes visada priimam atgal:) mes pačios klystam – jei trumpam išklysi iš kelio, jei ilgam išklysi iš kelio – tik grįžk, kai apsigalvosi. Nesvarbu, kad suklydai, svarbu, kad grįžai. Esmė, kad ir mažais žingsneliais keisti savo gyvenimą, nes na pripažink pati sau – čia tavo kūnas ir tau su juo dar ilgai reikės gyventi, mylėk jį ir lepinkJ Pačios labai gerai žinom kaip būna – „nevalgysiu saldumynų“-„na tik vieną“-„velnias, jau du suvalgiau“-„ai, nieko nesigauna“ ir šokoladas, torto gabalas ir 5 saldainiai jau pilve. Tada seka ilgas savęs kaltinimo periodas su dar daugiau saldumynų. Vat mes čia ir esam, kad bandyt tave sustabdyt – viskas gerai, suklydai, žinai ką? Pažiūrėk į veidrodį – tu žmogus. Visi mes klystam – tik visi mes galim pasimokyti. Ir net tarkim jei tas šokoladas su torto gabalu ir su 5 saldainiais jau pilve – tu gali sustot, tu gali savęs nekaltint ir gali pradėt iš naujo – ir ne nuo ryt (cha cha – ir šitai mes žinom, iki ryt spėsi dar vieną gabalą sukirst:)), o nuo dabar. Ir patikėk- taip mažais žingsneliais, su daugiau ar mažiau nuklydimų klystkeliais mes kartu nueisim iki tikslo.

Kodėl mes sakysim tau ‚tu‘?

 

Nes mes čia būti kartu, drauge, toj pačioj linijoj. Išklausyti, patarti, parašyti, padrąsinti, susigrąžinti, pralinksminti, parodyti, atsakyti...

Na ką – pradedam?:) dar vienas patarimas – griebk draugę/sesę/mamą į kompaniją, bus linksmiau. Ir vėl – iš savo patirties žinom, mums viskas dviese linksmiau:)) o jei prie mūsų prisijungs ir daugiau jūsų – bus nerealu:)