APIE MUS

Mes esame Milda ir Dovilė (Dovilė ir Milda:). Esam dvi geriausios draugės ir norim pakeisti pasaulį, na gal ne pasaulį - bent Lietuvą:) gal ne Lietuvą, o bent kelis mus skaitančius žmones:)) Esam pakvaišę dėl "sveikatingėjimo", bet ne tingėjimo, nes tingėt neleidžia vaikai:)) o jų mes turim 4 (bendrai sudėjus:), aišku yra 2 vyrai ir 2 šunys (kurių kartais būna 4, bet apie tai vėliau:)

Labai norim būti protingos - turim 2 magistro laipsnius (vėl bendrai sudėjus:)), mokam 4 užsienio kalbas, negalim nė dienos be knygos - jei netikit, paklauskit mūsų vyrų:) 

Be proto mėgstam kavą ir knygynų kavines - susitikt išgert kavos, "prasieit" per knygų naujienas ir atsisėst su drauge ir "kapučinu" - kažkas nerealaus! Beveik tiek pat kiek mėgstam kavą - mėgstam planuoti (net esam pabaigę projektų planavimo kursus!) ir esam įsimylėję savo vienodas (kaip vaikiška:)) darbo knygas. Nepatikėsit, bet mes net slapta nuo vyrų planuojam moteriškas komandiruotes "blog'o reikalais" tik dviese:)

Mūsų taisyklė - kasdien sužinoti kažką naujo! 

Daugiau apie patį blog'ą ir programą skaitykite atskiroje skiltyje, o šiek tiek viena apie kitą skiltyje Milda ir Dovilė:)

Mūsų elektroninis paštas:

labas@monumonai.com

Parašykite mums

Žinutę gavome! Greit atrašysime:)