Milda apie Dovilę

Visų pirma pasakysiu tiesą – ji mano sesė. Netikra. Bet sesė – mes tą išsiaiškinom jau senokai ir labai džiaugiamės:) iš tikrųjų niekada netikėjau tokia draugyste, o gal ne – tikėjau, bet ji buvo kažkur ir kažkam kitam, bet ne man.. buvo draugystės etapų, kai pusę metų ar ilgiau nesimatydavom ir žinot ką? Susitikę plepėdavom, ką vakar skaitėm ir kur užvakar buvom – nes tiesiog mums nei laikas, nei atstumas ne riba ir ne problema.

Dovilė yra nuostabi, nes – nes ji yra užkrečiančiai optimistiška, super pozityvus žmogus, moka viską tvarkingai planuoti, žino visokių programų programėlių, turi puikią atmintį (kartais įšauna kokį sakinį „taigi trečiam kurse mokėmės per Bakanausko paskaitą..“ – ką?! Trečias kursas buvo ne vakar ir ne pernai, ir net tiesą pasakius ne prieš 3 metus:) Ir aš jau neprisimenu:)), irrr...yra nuostabi mama ir žmona (man mokytis ir mokytis). Ta prasme, aš rimtai – ji turi 100 kartų daugiau kantrybės nei normalus žmogus ir vaikams skiria ne 7 minutes per dieną, o kokias 437:)). Dar vienas dalykas – savo organizuotumu ji mane visąlaik moka nustebint – op į susitikimą atsineša pasibraižius kalendorių, spalviškai susižymėjus socialinių laikų tinklus ir susidarius klausimų aptarimo grafiką (na aš kažką panašaus irgi būnu pasidarius, bet pas mane būna toks daugiau mažiau net nežinau kaip čia gražiau išsireiškus, bet jo-va-las:D).

O iš tiesų aš tikrai nesuprantu kaip galima buvo sutikti savo kopiją (na gerai, aš gal šiek tiek paspausta žemyn – tad automatiškai žemesnė ir kiek platesnė:D), bet tikrai ne taip retai būna, kad aš pradedu sakinį – ji pabaigia, mes domimės tais pačiais dalykais, mes skaitom tas pačias knygas ir tuos pačius straipsnius, mes apie viską galvojam taip pat, mes juokiamės iš tų pačių plepalų, mes plepam apie tas pačias smulkmenas. Kartais sakom, kad galėtume ir nesusitikt – nes ir taip gi viskas aišku:)

Ir kas nuostabiausia – kad mes tikrai esam ne 2+2=4, o 2+2=kokie 224:)) ką bedarytume kartu – gaunasi kažkokia super energija, komanda, užsidegimas, idėjų kalnas. Tad oficialiai pareiškiu – ačiū, Doviliuk, kad esi, ačiū, kad visada pastumsi į priekį ir visada papildysi, ir kad kažkaip čia taip tobulai viskas gaunas:))

Dovilė apie Mildą

Susipažinkite – čia Milda. Ji mano geriausia draugė. Žinot, ta absoliučiai geriausia – kai gali kalbėti apie viską. Na tikrai viską, o kartais net atrodo, kad nereikia žodžių – nes viena kitą suprantam iš pusės žodžių, nesusitarę padarom tuos pačius dalykus, suplanuojam tuos pačius darbus, ir kartais atrodo, jog skaitome viena kitos mintis. Ir tai yra absoliučiai fantastiška, nes šįkart abi leidžiamės į naują nuotykį – rašysime savo atradimų, pokyčių ir sveikos gyvensenos kelio paieškų blog‘ą.

 

Visų pirma, aš manau, kad man (o dabar jau ir jums, mieli skaitytojai) labai pasisekė, kad sutikau Mildą. Ji tokia nuolat besidominti, viską žinanti, ir (kas yra išvis nerealu), visada pagrindžia savo nuomonę ir teiginius kokiais nors moksliniais tyrimais, moksliniais faktais ir knygų ištraukomis. Nes gi nuomonę mes kiekvienas turim, bet vat kad turėti tokią kaip Mildos – pagrįstą – čia tai wow! Ir ji mane visada tuo žavėjo – savo nesibaigiančiu perskaitytų knygų sąrašu, įdomiausių žurnalų, naujausių tyrimų tendencijomis. Ir tuo pačiu skatino tokią draugišką konkurenciją – nes nu kaip gi čia dabar ji spėja ir knygas perskaityti, ir žurnalą, ir dar internete susirasti naujausius straipsnius tuo klausimu (ir dar praktiškai išmėginti visa tai), o aš va rodos grįžau iš darbo, ir jau vėl laiko nebeliko. Žodžiu, Milda tikrai išmokė mane griežčiau planuoti ir kasdien skirti laiko sau! Vat tokia ji yra – tas drugelio sparnų plastelėjimas, kuris tavyje sukelia pokyčio bangas. Nuoširdžiai linkiu – pasiduokite ir keiskitės drauge su mumis!

Dar Milda yra žiauriai organizuota ir viską planuojanti. Ir kaip mes abi juokaujame, jog planuoti kelionę mums būna tiek pat smagu kaip ir keliauti. O planuoti drauge – išvis žiauriai smagus dalykas. Tai va, Milda ir darbo knyga – du neatskiriami dalykai. Ji savo laiką, darbus planuoja tiesiog fantastiškai. Ir turėkite mintyje, kad ji yra dviejų nuostabių vaikų mama. Ir prisiminkite tą faktą apie visas jos perskaitytas knygas, išanalizuotus straipsnius. Dar pridėkime faktą, jog ji bėgioja, sportuoja, sveikai maitinasi, na ir kaskart užsukus pas ją į svečius būsi apstulbintas kokiu sveiku užkandžiu. Jos sveiki batonėliai – kažkas nerealaus, o dėl įspūdingojo pupų pyrago dar iki dabar kyla diskusijos! 😊

Ir dar – jos charakteris yra irgi kažkas išskirtinio. Ji visada su šypsena, žiūri į pasaulį su optimizmu, ir yra tokia super duper komunikabili – ras bendrą kalbą su beveik kiekvienu. Ir jos teigiamas ir tuo pačiu racionalus požiūris tiesiog veža – ji sugeba taip parastai ir teigiamai žiūrėti į problemas, kad jos tiesiog op, ir tampa nebe problemomis 😊

Tai va, žodžiu tokia nereali ta Milda!