Mokinamės gyventi BE CUKRAUS

Visi žinome, kad cukrus yra blogai, o jei nežinai – skaityk mūsų straipsnį apie cukrų, gali pasidaryti priklausomybės testą ir tada prieiti prie mūsų cukraus atsisakymo programos.

Bet dabar truputį plačiau. Priminsime, kad blog‘o idėja gimė iš noro sveikai gyventi, o iš blog‘o idėjos gimė 2017-tų metų TAVO PROGRAMA – kiekvienas mėnuo šiais metais bus skirtas tam tikram sveikam įpročiui, sveikatos problemai ar grožio ritualui – ir labai labai labai kviečiame ir tave prisijungti.

Pradedame metus be cukraus, nes cukraus vartojimas kasmet auga, mums labai svarbus faktas yra tai, kad cukraus dabar galime rasti ne tik saldumynuose, bet ir apskritai daugelyje supakuotų produktų. Cukrus turi begalę skirtingų pavadinimų (jei sudėtyje nėra žodžio ‚cukrus‘ – tai dar tikrai nereiškia, kad jo ten nėra kita forma). Cukraus yra net konservuotose pupelėse ar pomidorų padaže. Kas baisiausia, kad retas kuris įsivaizduoja KIEK cukraus jis/ji suvartoja ir dar baisiau neįsivaizduoja jo poveikio mąsto – cukrus veikia tike mūsų smegenis, tiek žarnyną bei virškinimą, imunitetą, naujausi tyrimai rodo, kad netgi veikia mūsų atmintį ir mąstymo greitį.

Tai ką – nori atsisakyti cukraus?

Tam esame mes ir mūsų saldumynų atsisakymo programa, bei mūsų aktyvus dalyvavimas socialiniuose tinkluose.

Nuo ko pradėti?

  1. Kad būtų lengviau – pasikviesk draugę, sesę, kaimynę, bendradarbę ar mamą:)

  2. Įsivertink savo cukraus suvartojimą;

  3. Nuspręsk ir užsirašyk kiek cukraus gali atsisakyti ir kiek jo nori palikti savo valgiaraštyje;

  4. Apsvarstyk prisijungti prie mūsų mėnesio iššūkio – mėnuo be cukraus! Bet gerai pagalvok, nes apklausos rodo, kad užsibrėžus perdaug labai lengvai vėliau „paslystama“;

  5. Iš mūsų priedų parsisiųsk kalendorių, užsirašyk SAVO tikslą ir žymėk dienas;

  6. Perskaityk straipsnį, kas būna atsisakius cukraus – suprasi, kad esi ne vienas;

  7. Sek mūsų naujienas! Mes tikrai stengsimės tau visokeriopai padėti;

  8. Rašyk mums – jei turi klausimų, komentarų, atsiliepimų, pasiūlymų – labai laukiam:) jei nori pasigirti, kad atsilaikei nuo bendradarbio torto – girkis, jei nori pasiguosti, kad nesusilaikei – pasiguosk:) padėsim grįžti prie programos;

  9. Stėbėk save – bėgant dienoms pamatysi, pradės reikštis teigiami pokyčiai – FIKSUOK JUOS ir dalinkis (#monumonai);

  10. Mėnesio gale švenčiam – pažadam sveiko torto receptą! Ir jungiamės į naują iššūkį:)

Kaip ir viskas aišku:) laukiam tavęs!

#cukrausatsisakymoprograma #cukrus #priklausomybė #energija #atsisakymas #imunitetas