KNYGOS APŽVALGA „Veganiška virtuvė pagal Mi ir Do“


Norime supažindinti tave su dar vieną mūsų blog‘o skiltimi – knygų rekomendacijomis. Kadangi mes skaitome tikrai nemažai, tai pagalvojome, jog labai smagu būtų labiausiai mums patikusias knygas pristatyti ir tau.

Kadangi sausį jau paskelbėme mėnesiu be cukraus, tad pačios aktyviai pradėjome ieškoti, kuo pakeisti tradicinius desertus. Ir žinote ką – iš naujo atradome savo mėgstamą riešutų sviestą ir supratome, kaip plačiai galime jį panaudoti savo virtuvėse.

Ir visi šitie atradimai neapsiėjo be antraštėje minėtos knygos – „VEGANIŠKA VIRTUVĖ pagal Mi ir Do“. Kuo mus ši knyga sužavėjo? Savo receptais, mažu ingredientų kiekiu (tikrai nereikės susipirkti krūvos naujų produktų!) ir.. paprastumu. Taip, paprastumu, nes net ir mums (o mums iki tobulų virtuvės virtuozių oi kaip dar toli..) viskas pavykdavo iš pirmo karto!

Taigi, apie visus patikimus iš pradžių ir išsamiai:)

Patikimas Nr.1 – gražios naminės nuotraukos – tokios jaukios, lyg darytos tavo pačios virtuvėje. Ir tas pateikimas – toks natūralus, paprastas. Ir vien tik pasižiūrėjęs į nuotraukas (kurios užima visą visą puslapį) supranti, jog nori šitą receptą išmėginti! Ir žinot, koks svarbiausias pliusas tų nuotraukų? O gi tas, kad pamatęs, kaip realiai atrodo pagamintas patiekalas, supranti, kad ta veganiška virtuvė nėra kažkas labai tolimo – tik sveikesnė mums įprastų patiekalų versija :)

Patikimas Nr. 2 ingredientai. O kas apie juos? O gi tai, kad jų nėra daug, rimtai! Jie paprasti. Lengvai randami. Ir dar kartą pasikartosime – jų ne daug :) Mums tai privalumas. Nes kam gi patinka sugalvojus gaminti kažką naujo dar važiuoti į parduotuvę, tempti pilnus krepšius naujų maisto produktų, o paskui (nepavykusio bandymo atveju) dar klausytis vyro priekaištų dėl 5 indelių, kurių tikrai nebenaudosi. Tai va, išbandėm jau ne vieną receptą – vyrai valgė, nepyko, produktai naudojasi, ir, kas svarbiausia, mes pavalgę jaučiamės sveikos ir neapsunkusios!

Patikimas Nr. 3 – komentarai. Mums jie patiko. Kiekvienas receptas iškart toks savas ir jaukus. Merginos net atskleidžia, kas padėjo jį sukurti, kaip jis gimė. Ir tos pastabos lyg iš pašnekesių su drauge. Ir žinot ką? Jos tik dar labiau paskatina išmėginti receptus! Mes laukiame nesulaukiame šiltesnių orų, kai būtiniausiai gaminsime veganiškus šaltibarščius!

Patikimas Nr. 4 – praktiškumas. Nežinome, kaip tau, bet mums labiausiai patinka knygos kietais viršeliais. Ne nu būkim atviros, jei knyga gera, ir tu ją dažnai naudosi – tai ir tie kieti viršeliai netarnauja amžinybę, nu o bet tačiau knyga minkštais viršeliais.. Mes mylime knygas, ir tiesiog būna skaudu žiūrėti, kaip jos neatlaiko gyvenimo mūsų virtuvėse.. Ir dar – knygos apimtis – net 300 puslapių! Taigi vagi kiek receptų! O kadangi mūsų šeimos nėra veganės mums smagu buvo, kad tikrai daug receptų yra absoliučiai panaudojami ir labai skaniai suvalgomi ir prie mūsų stalo:)

Patikimas Nr. 5 – autorės. Žinote kartais "susipažįstant" su receptų knygos autorium/autore/autorėm/autoriais net skaniau pasidaro.

Išvada. O jos dar reikia? Mes tikrai rekomenduojame! Naudinga ir spalvinga knyga, jaukiai nuteikianti ir su tikrai namų sąlygomis pavykstančiais receptais! Pažadame, kad dalį receptų pristatysime ir mes savo blog‘o skiltyje „Receptai“! :)

Knygą gali rasti čia.

#knyga #desertas #sviestassviestuotas #sveikamityba #valgymas #receptas