Ponas Batonėlis 2017

Smagiai stebėjom, kad sveikų batonėlių pradėjo atsirast vis daugiau. Kol dar nesidomėjom sveika mityba ir šiaip iš tikrųjų nesigilinom – tas pats CORNY atrodė kaip tikrai sveika alternatyva šokoladui. Dabar matom, kad tų batonėlių rūšių jau dešimtimis galima skaičiuoti – no sugar, dairy free, +vitamins ir panašiai:) tad pačios sau norėjome atsakyti – kurie jų sveikiausi? Ar apskritai yra sveikų? Ir šiaip peržiūrėti jų sudėtis – ar kartais ten ne cukrus su 10% avižų:)

Na ir pasirodo – yra tikrai cukraus su avižom, yra krakmolo su avižom, yra chemikalų jovalo su avižom:)) bet yra ir labai gerų pasirinkimų – kur cukraus nė kvapo, dažiklių/standiklių/stabilizatorių/saldiklių/kvapiklių/dervų ir panašių skanumynų nė su žiburiu nerasi. Įsimylėjome tuos, kurių sudėtis tilpo į 1 eilutę ir sudėties ingredientams google nereikia.

Siekiame ir Tau parodyti, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba:) kaip visada – pažiūrėk sudėtį:) arba žiūrėk mūsų rinkimus – visa informacija atskiram pdf faile, kurį be jokių užsiregistravimų gali vienu (gal dviem) paspaudimais parsisiųsti iš mūsų parsisiųsk skilties.

Na o dabar iškilmingai skelbiame....TAD TADARARAM TADAM...PONAS BATONĖLIS!!!

SIMPLY RAW! Esam bandę nemažai – ir ne dėl kokybės abejonių, o dėl to, kad neradom neskanaus:D tiesa, kaina nėra labai maža, bet jei laikais taisyklės mažinti saldumynus.. na mes už tai, kad geriau rečiau, bet geriau:)

Taip pat yra dar keli prizininkai, kuriuos privalom paminėti.

Lietuvių gamybos TUNDRA ir SLIBINUTIS – nežinom, kuris skanesnis, bet abu labai mūsų mėgstami. (Atsiprašome, kad Slibinučio nuotrauka be šokolado – tiesiog vienas vaikas buvo itin greitas:)

DOBRA KALORIA – šitų rinkimų atradimas, jo ir kaina nedidelė.

Taip pat MOGLI ir AMARANTH – nuotraukas sudedame, kad būtų aiškiau.

Na o absoliutūs pralaimėtojai – labai atsiprašom, bet šįkart ir juos skelbiame: CINI MINIS, TEKMAR MUSLI, RIMI MUESLI BAR BANANA.

Šiaip tikrai verta visada pažiūrėti sudėtį – mes pačios labai pykstame, kai kažkoks cukraus kalnas su krūva chemijos apsimeta sveiku batonėliu. Ir pačios žinome, kad dažnai nėra laiko ar noro žiūrinėti sudėtis, o užbėgus prekybos centre prie „sveikų batonėlių“ tiesiog griebi kokosinį arba avietinį ir leki. Na tikimės, kad kažkiek būsim padėję lengviau atsirinkt. Beje faile rasite ir Nutriless, ir Fit Bio, ir Challenger ir daug kitų – darkart primenam, kad niekur registruotis, jokių duomenų pildyt nereikia – tiesiog parsisiunčiat ir viskas:)

Beje balus skaičiavome taip - jeigu sudėties pirmas ingredientas cukrus - -4 balai, jei antras - -2 balai, už kiekvieną nesąmoningą ingredientą po -0,5 balo.

#sveikibatonėliai #sveikasužkandis #simplyraw #cornybig #sveikassaldumynas