KNYGOS APŽVALGA - Solamita Sabaliauskaitė "Nauja draugystė su MAISTU"


Truputėlį parašysime apie mūsų išankstinius įtarimus dėl šios knygos – kai iš anksto ją užsisakėme (taip taip – tiek norėjome, kad užsisakėme, kol dar ji nebuvo išleista), truputį graužė toks mažas kirminukas, kad gal ji šiek tiek nebus pritaikyta Lietuvai, nes Solamita gyvena ne Lietuvoje ir bijojom, kad pusės ingredientų nebus galima rasti Lietuvos prekybos centruose arba šiaip receptai gal bus kiek egzotiški perdaug.. tai čia buvo toks mažytis kirminukas, apie kurį pakalbėdavom kai plepėdavom apie laukiamas knygas:)

Na ir nė velnio! Žinokit nuoširdžiai rašome – viena geriausių sveikų receptų knygų kokią turim ar vartėm. Tikrai. Nuo dūšios. Nes:

  1. Solamita kažkaip užkabina, labai įdomu perskaityti jos istoriją (mes ją skaitėme ir jos blog‘e Healthy Happened, bet ne pro šalį dar kartą:). Ji labai įdomiai ir nesunkiai, neįmantriai paaiškina teisingos, sveikos mitybos principus – nerasit 10 tarptautinių žodžių viename sakinyje, o viskas paprastai ir aiškiai. Ir aha – 60 puslapių knygos yra va tokia papildoma, naudinga informacija ir jos žinios, 60 puslapių be receptų (o šiaip viso daugiau nei 300 puslapių gėrio)!

  2. Nuotraukos – labai mėgstame, kai kulinarinių knygų rašytojai gerbia savo patiekalus ir nuotraukoms skiria didelį dėmesį – nes valgom juk akimis:) tad šitoje knygoje kaip pridera – receptų nuotraukos per visą puslapį. Aišku ko nori, o ko nenori:)

  3. Receptai – nuo visai paprastučių iki jau sudėtingesnių. Nuo pusryčių iki desertų. Yra ir salotų, ir sriubų, ir troškinių, ir užkandžių, ir gėrimų.. žodžiu, visiems gyvenimo atvejams.

  4. Receptai nebūtinai beprotiškai sveiki iki negalėjimo – tarkim yra ir sveiki vafliai su klevų sirupu – o kodėl gi ne pakeitus įprastus vaflius – rudųjų ryžių vafliais?

Džiaugiamės džiaugiamės ir negalim knyga pasidalint:) vis siunčiam viena kitai receptų foto, kad neturinti knygos galėtų ir be jos gaminti (turbūt galų gale teks įsigyti antrą:)

Taip, kad AČIŪ, SOLAMITA, UŽ TOKIĄ KNYGĄ!

Knygą gali rasti čia.

#naujadraugystėsumaistu #solamita #healthyhappened #receptųknyga #sveikireceptai #gerareceptųknyga