Vasario mėnuo imunitetui!!!

Ką gi, baigėsi mėnuo be saldumynų – labai tikimės, kad palaikysi mus ir kartu toliau jų nevalgysi ar bent jau stipriai ribosi:) o šis mėnuo skirtas IMUNITETUI. Ko tikėkis šį mėnesį?

Du nauji iššūkiai:

  1. Šaltas dušas video jau turbūt matei:)

  2. 20 minučių gryname ore KASDIEN, ne tik savaitgaliais:) ir prašom neįskaičiuoti minučių „iki mašinos nuo ofiso“ ir „nuo mašinos iki parduotuvės“:D jau čia viena iš mūsų norėjo taip sukčiaut:)) pirštais nebadysim:)

Straipsniai: viskas apie imunitetą, iš ko sudaryta imuninė sistema, kas joje svarbiausi ir kaip ji veikia. Kaip ją sustiprinti ir kas ją silpnina. Apie eterinius aliejus, susijusius su imuniteto stiprinimu. Apie žarnyno įtaką imunitetui ir kas jam svarbu – t.y. probiotikai ir prebiotikai. Apie fermentuotus produktus. Žinoma, ir apie antibiotikus bei natūralius antibiotikus. Na ir dar daug kitų:)

Rinkimai: tikrai rinksime geriausią natūralų jogurtą ir geriausią „skanų“ jogurtą, geriausią duoną, probiotikus ir dar bent vienus rinkimus tikrai surengsime:)

Interviu ir knygos: šitų jau neišduosime, bet jų tikrai bus:)

Sieksime parodyti, kad imunitetas tai ne kažkoks vienas organas, kurį gali sustiprinti vitaminu C ir susilpninti greitu maistu. Tikrai ne, imunitetas – daug daugiau ir kad jį suprasti reikia truputį daugiau pasigilinti, bet mes stengsimės viską tau padėti „ant lėkštutės“, kad galėtum imti ir stiprintis iš vidaus:) užteks sirgti, sirguliuoti ir blogai jaustis:)

TAIP KAD – KELIAMĖS IR LENDAM Į DUŠĄ (pamatysi kaip diena iškart geresnė ir aktyvesnė bus, nereikės darbe dar dvi valandas snūduriuoti su pora puodelių kavos) ir GRĮŽUS NAMO APSIMŪTURIUOJAM IR LENDAM Į LAUKĄ (jei nori – pasėdėt su arbatos puodelius, jei netingi – apeiti rajoną ar namą 25 kartus:)

Laukiam tavęs – prisijunk:)

P.S. Jei turi kokių pasiūlymų dėl šio mėnesio temos – rašyk komentarą, rašyk mums žinutę ar mail‘ą, visų pasiūlymų labai laukiam:)

#einamesveikyn #imunitetas #sustiprinkimuniteta