Saldu gardu kaip du medu arba kaip šokoladą degustavom:)

Na ir atėjo ta diena, kai teko išragauti juodų rinkimų juodus šokoladus:) būtinai ragavome visus tą patį vakarą, kad galėtume palyginti.. tiesą pasakius nejuokaujant- buvo perdaug, nors rodos tikrai mažais gabalėliais tą šokoladą...kirtom:)) tad mūsų nuomonė štai čia (tik jau iškart pasakome, kad šokolado eksperčių nevaidiname, tik taip, draugiškai pasidaliname savo nuomone:)

Išrinkome du šokoladus, kuriais galima būtų pradėti savo kelionę nuo pieniško į juodą:

Cavalier šokoladas su stevija bei Fazer Pure dark - abu tokie malonaus skonio, mums pasirodė panašios "faktūros" kaip pieniškas šokoladas ir pakankamai saldūs. Pats tas pradžiai.

Atskirai turime pagirti Naive Honey šokoladą - turi labai malonų, labai švelnų, tiek tiek net bičių vašku atsiduodantį medaus skonį, bet tokį vos vos.. na tirspta burnoje, tikrai labai patiko.

Green and Black's - tokio tikrai įdomaus ir tikrai skanaus, šiek tiek rūgštoko skonio, maloni traškanti tekstūra, toks tikras, kietas, juodas šokoladas.

Mūsų laimėtojas Rūta ekologiškas šokoladas mums ir patiko, bet kartu mums pačioms pasirodė kiek per saldus.. bet jis nėra saldus, tiesiog mes mėgstam tokį net kartų juodą, o čia jis saldokas, bet tiiiikrai skanus.

O du mūsų skaniausi - La Naya Costa Rica (nėra labai kartus, bet turi kažkokį labai malonų poskonį, lyg...būtų gulėjęs kažkur prie uogų:)) ir Ach vegan juodas - šitas turbūt karčiausias, traškiausias ir mums tą vakarą buvo labiausias:)

O tuo tarpu vaikus pradžiuginome žaidimu - ir pačioms buvo smagu vieną šokoladinuką išpuošti:) Recepto net nerašome, nes jis būtų juokingas, bet žaidimas vertas dėmesio: ištirpdyti juodo šokolado, vaikams ant kepimo popieriaus gabalėlių įpilti po kokius du šaukštus šokolado - ir ant stalo indeliuose pridėti pabarstukų - džiovintų vaisių, uogų, riešutų, sėklų - kad kas kaip nori pasipuoštų.. Tada trumpam į šaldytuvą ir opapa - visų "hand-made" šokoladai jau tirpsta mažose rankutėse:) ir mes ten buvom, alų midų gėrėm, per barzdas varvėjo:D

#saldugardu #šokoladorinkimųpratęsimas #vaikamsdžiaugsmas