Probiotikų rinkimai - Ponios Bakterijos

Gerai, iš tiesų prisipažinsime, kad šįkart labai stengėmės gerai nukopijuoti:) Lietuvoje probiotikų papildų oficialūs tyrimai neatliekami, jų niekas netikrina dėl gyvų bakterijų. Mes juo labiau tikrai neturim galimybės patikrinti ar tos probiotikų bakterijos juos gyvos ar ne. Todėl stengėmės maksimaliai palyginti juos pagal kitas charakteristikas ir viltis, kad tos bakterijos ten gyvos. Kaip pavyzdį galime pateikti, kad JAV nepriklausomos labaoratorijos kartais randa parduodamus probiotikus, kuriuose yra vos 0,02% žadėto bakterijų skaičiaus, o kartais jis net viršija skaičius ant pakelio. Žodžiu, jeigu abejoji, kad ten išvis parduodami tik šiaip milteliai - tai tikrai ne, kad ir Lietuvoje netikrinama, bet užsienyje tuo užsiima laboratorijos ir probiotikų papilduose "randa" gyvų bakterijų, pagal tai lyginami probiotikų "brand'ai". Todėl kaip vieną iš kriterijų mes pasirinkome gamintojo aiškumą - t.y. žinai, kai būna paimi pakuotę ir reikia gerai paieškoti kur pagaminta? O kartais gamintojas jau ant pačio priekio aiškiai iškomunikuotas, nurodyti telefonai kur kreiptis jei kas netinka ir pan.

Kiti kriterijai:

-skrandyje netirpstanti kapsulė, kuri apsaugotų probiotikus nuo skrandžio sulčių; kiek ieškojome informacijos tai ypač nerekomenduojama pirkti kramtomų ar guminukų forma probiotikų.

-probiotikų rūšių skaičius (apie probiotikų rūšis straipsnį įkelsime jau rytoj - tikrai Tau bus labai įdomu sužinoti kokius probiotikus naudoti norint pagerinti miegą, o kokius - norint sumažinti alergiją nuo žiedadulkių, jau nekalbant apie tuos, kurie gerina virškina)

-kaina (buvo tokių, kur kaina dienai siekė apie 2 eurus - na truputį bijotume tokius siūlyti:)

Iškart atsiprašome - probiotikų papildų taip kaip sūrėlių ar jogurtų nesusipirkome:))) juos tiesiog lyginome iš informacijos internete, todėl ir pakuočių nuotraukų neįkėlėme - bet tikimės su google pagalba rasi, kurių norėsis (jei norėsis), o jei ne - kreipkis į mus.

Na o laimėtojai yra šie:

Dr Ohhira probiotikai kapsulėse - nes juose net 12 rūšių bakterijų, jie turi neyrančią skrandyje kapsulę, gamintojas aiškus, kaina dar pakeliama ir su augaliniais ekstraktais.

Swanson probiotikai - net 16 rūšių bakterijų, kaina labai protinga, neyranti kapsulė yra, gamintojas giriamas ir JAV nepriklausomų laboratorijų.

Live well Bacto - 9 bakterijų rūšys, kapsulė yra, gamintojas galbūt ne tiek aiškus.

Į savo failą sudėjome ir informaciją kaip dažnai kuriuos reikia vartoti (pagal informaciją nuo pakuotės, ne pagal mus:D), kokia dienos kaina gaunasi, informaciją apie kapsulę ir gamintoją, bei dar kažkokias pastabas jei jų turėjome. Taigi kaip visada - jokių registracijų, mail'ų nurodymų, nieko - tik parsiųsk ir naudokis mūsų daugiau nei 30 probiotikų papildų palyginimu:) Štai čia. Rinkis failą - Probiotikų rinkimai. Aišku gali ir kitus pažiūrinėti:)

#rinkimai #geriausiprobiotikai #gyvenksveikai #pirkprotingai