Chai latte

Čia naujas mūsų top'as:) iš esmės mudvi nutarusios mažinti kavos kiekį (nors išgeriam tikrai nedaug - 1-2 puodelius per dieną), nes tiesiog - na mums nepatiko tas jausmas, kad va susitinki su drauge - kavos, geras rytas? kaip be kavos!, po skanių šeštadienio pietų...kavos! Na ir tiesiog nutarėm vis ją kažkuo pakeisti, kad visi geri dalykai nesisietų tik su capuccinu:)) (beje su šiuo gėrimu toli nenubėgom - čia irgi yra kavos:D) ir išbandėm Chai latte - naminę versiją - mums super ir dabar bent kartą į savaitę pakeičiam tą gerą paprastą capuccino į šį:)

Gaminimo laikas: 3 minutės

Ingredientai:

Augalinis pienas (bandėm su migdolų, kokosų, sojų - visi tiko)

Vanduo (augalinio pieno ir vandens santykis turėtų būti 1 su 3-t.y. jei gaminsi vieną puodelį tai vienas trečdalis vandens, o du trečdaliai pieno (nors tikrai nėra taip griežtai, gali ir vien su pienu daryti)

Juodos arbatos

Prieskonių (vienąkart darom tarkim su cinamonu, kardamonu ir vos vos čili, kitąkart su cinamonu ir ciberžole, o galvojam ir daugiau variantų išbandyt:)

Kavos (mes dviems puodeliams šio gėrimo pilam 1 espresso puoduką (beje ir be kavos labai skanu:)

Gaminimas: supilam pieną ir vandenį į nedidelį puodą ir užkaičiam, įmerkiam juodos arbatos maišelį (būtų labai gerai su kokybiškom arbatžolėm daryt, bet ai...patingim) ir suberiam prieskonius. Kaitinam lėtai - nereikia virti prieskonių, tad tiesiog kai tik užverda - išjungiam, bet iki tol būtų gerai, kad juoda arbata ilgiau pasimaudytų:)) tada supilam tą 1 espresso - ir viskas:) ir beje - saldu ir be cukraus:)

#receptas #vietojkavos #chailatte