KNYGA: Tom Rath - Valgyk, judėk, miegok

Iškart rašom, kad rekomenduojam. Va paslaptis ir išduota:) Tiesą pasakius, iš pradžių šiek tiek keistas atrodė autoriaus rašymo stilius – nedideli skyreliai, ir kiekviename po 3 dalis – valgymui, judėjimui ir poilsiui/miegojimui. Bet paskui labai užkabino. Ir netgi atrodo visai geras vadovėlis pradėti keisti įpročius.

Autorius visai nenuobodžiai, pateikdamas ir pavyzdžių iš tyrimų, argumentuotai, paaiškindamas pasiūlo naujų sveikų įpročių kiekvienoje iš jo išskirtų sveiko gyvenimo sričių. Dar įdomiau, kad jis pats gyvena su labai sunkia ir itin reta liga – jo genai nesaugo nuo auglių formavimos, su šia diagnoze jis gyvena nuo paauglystės – ir puikiai su tuo susidorojo elementariais kasdieniais sveikais pasirinkimais, jo organizmas kasmet testuojamas, tikrinamas, bet po 20-ies metų nuo tada, kai sužinojo kuo serga, ir nuo nelabai optimistinių prognozių – jis vis dar gyvas, sveikas, aktyvus. Užkrečiantis pavyzdys!

Itin patiko autoriaus mintis, kad mes kiekvienu, absoliučiai kiekvienu pasirinkimu arba darome sau gera, arba bloga. Nėra kažkokių viduriukų, nėra pauzių. Arba renkiesi salotas, arba picą, arba išeini pasivaikščiot, arba sėdi ir žiūri televizorių, arba nueini laiku miegoti, arba sėdi iki išnaktų. Ir taip kiekvieną dieną, kiekvieną minutę. Ir mus sustabdė pagalvot – net gi pradėjome labiau kontroliuoti gal ne tai, kada nueiname miegoti, bet ką prieš tai veikiame – ne su kompiuteriais skrebename, bet prieš miegą būtinai knygas paskaitome. Kad protas būtų labiau pasiruošęs miegui.

Taigi gal ne visu 100 procentų visur jam pritariame, nėra super mokslinė knyga, BET manome, kad puiki knyga, lengvai parašyta, užvedanti, sudomina ir pritraukia. Be to, yra pirmųjų 30 dienų sveiko gyvenimo iššūkis – planas su naujais įpročiais kiekvieną dieną. Taip pat, galima autoriaus tinklalapyje susikurti sau pritaikytą sveiką “Valgyk, judėk, miegok” planą.

MONŲ MONŲ VERDIKTAS : UŽ UŽ ir dar kartą UŽ.

Pirkti galima čia.

#geraknyga #skaitytibūtina #netingim #telikaspalauks #atsisuksisugala