KNYGA - Indrė Urbanavičienė - Protingas grožis

March 22, 2017

Tikrai gera knyga. Tikrai.

 

 

 

Visų pirma, ji nedidelė - ką tai reiškia? Kad nebus pilstoma iš tuščio į kiaurą. Informacija pateikta tikrai glaustai (bet ne per daug), aiškiai ir įdomiai, bei suteikia pagrindą toliau domėtis rūpima tema.

 

Antra - Galite atsiversti turinį. Autorė peržvelgia kone visas su oda susiusias temas: oda pagal odos tipus, oda pagal sezonus, vaikų/paauglių/vyrų odos priežiūra, saulė, odos priežiūra namuose, odos valymas ir šveitimas, odos ligos ir jų gydymas, viskas apie kosmetiką - jos naudingi ir kenksmingi ingredientai, natūralios odos priežiūros priemonės, autorė netgi aptaria kokie moklsliniai tyrimai atliekami su kosmetika. 

 

Trečia - nors buvo vietų, kur mes nelabai sutikome su autore (tarkim, kaip supratome, ji prieš eterinių aliejų naudojimą odos priežiūroje, o mes būtume kaip tik už (tik aišku protingai ir saikingai)), bet iš esmės knyga tikrai yra puikus pagrindas pradėti teisingai prižiūrėti odą. 

 

Ketvirta - mums laaabai patiko išvardinti ingredientai, paaiškinti, įvertinti ir t.t. Tikrai nesame šitoje srityje ekspertės tad bus naudinga pačiom prasianalizuoti savo kosmetikos krepšelį:) 

 

Penkta - manome, kad turėti gražią odą nebūtinai reikia išleisti tūkstančius, Ši knyga kaip tik tą patvirtina ir suteikia žinias tinkamai priežiūrai.

 

Šešta - vienintelis dalykas, kurio mums norėtųsi knygoje, tai skyrius apie odai sveiką mitybą. Tik tiek. 

 

MONŲ MONŲ VERDIKTAS - už už už. 

 

Įsigyti galima čia.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload