KNYGA - Indrė Urbanavičienė - Protingas grožis

Tikrai gera knyga. Tikrai.

Visų pirma, ji nedidelė - ką tai reiškia? Kad nebus pilstoma iš tuščio į kiaurą. Informacija pateikta tikrai glaustai (bet ne per daug), aiškiai ir įdomiai, bei suteikia pagrindą toliau domėtis rūpima tema.

Antra - Galite atsiversti turinį. Autorė peržvelgia kone visas su oda susiusias temas: oda pagal odos tipus, oda pagal sezonus, vaikų/paauglių/vyrų odos priežiūra, saulė, odos priežiūra namuose, odos valymas ir šveitimas, odos ligos ir jų gydymas, viskas apie kosmetiką - jos naudingi ir kenksmingi ingredientai, natūralios odos priežiūros priemonės, autorė netgi aptaria kokie moklsliniai tyrimai atliekami su kosmetika.

Trečia - nors buvo vietų, kur mes nelabai sutikome su autore (tarkim, kaip supratome, ji prieš eterinių aliejų naudojimą odos priežiūroje, o mes būtume kaip tik už (tik aišku protingai ir saikingai)), bet iš esmės knyga tikrai yra puikus pagrindas pradėti teisingai prižiūrėti odą.

Ketvirta - mums laaabai patiko išvardinti ingredientai, paaiškinti, įvertinti ir t.t. Tikrai nesame šitoje srityje ekspertės tad bus naudinga pačiom prasianalizuoti savo kosmetikos krepšelį:)

Penkta - manome, kad turėti gražią odą nebūtinai reikia išleisti tūkstančius, Ši knyga kaip tik tą patvirtina ir suteikia žinias tinkamai priežiūrai.

Šešta - vienintelis dalykas, kurio mums norėtųsi knygoje, tai skyrius apie odai sveiką mitybą. Tik tiek.

MONŲ MONŲ VERDIKTAS - už už už.

Įsigyti galima čia.

#geraknyga