Vanduo su citrina

Gi visi geria - žinojai? Visi atsigeria ir geria vandenį su citrina. Ir mes geriam. O kodėl?:) aiškinamės:))


Visų pirma turime pabrėžti, kad vanduo turi būti šiltas ar bent kambario temperatūros. Iš tiesų, būtų naudinga (jei kartais citrinos nemėgsti ar neturi) išgerti ir tik šilto vandens - jis tiesiog efektyviai praplauna virškinimo sistemą, padeda organizmui 'rehidratuoti' po nakties.


  • Toks vanduo padeda virškinimui - ypač, kai tai rūgštus vanduo, jis gerai "užveda viškinimą" po nakties.

  • Taip pat perskaitėme, kad citrinos rūgštis padeda vėliau geriau įsisavinti naudingąsias medžiagas.

  • Vitaminas C taip pat naudingas odai - prisideda prie kolageno gamybos. Žinoma, pats vanduo irgi labai prisideda prie gražios odos.

  • Kai kur rašoma, jog padeda kovoti su viršsvoriu, bet neradom tam mokslinio aiškaus pagrindimo - labiau patartume apskritai gerti pakankamai vandens.

  • Ta stiklinė vandens puikiai prisideda prie dienos vandens kiekio - mes išgeriame 300-400 ml, tad op ir penktadalis dienos normos yra:)

  • Mažina cukraus kiekį kraujyje.

  • Natūralus būdas gauti vitamino C.

  • Vanduo su antioksidantais.

  • Padeda imuninei sistemai.


Tuo pačiu benagrinėdamos tokį vandenį radome naują produktą. Bet tikrai radome - jokių reklamų mes nedarom - tiesiog pasirodė tikrai įdomus, gal ir patogus būdas išgerti vandens su citrina (jei jos namie neturi:))

Produkto atstovas Vidas Komparskas mums atsakė į kelis klausimus - štai Tau atsakymai:


Kokia yra vandens sudėtis?


Vanduo iš 205 m. gręžinio ir natūralios citrinų sultys (jų produkto sudėtyje 3 proc). 100 ml. Produkto yra tik 1 kcal. Produkto sudėtyje nėra jokių priedų (nei dažiklių, ne cukraus, nei aromatų).


Ar naudojamas natūralus mineralinis vanduo?


Ne, mineralinis vanduo nenaudojamas. Produktui gamintis naudojamas vanduo iš giluminio gręžinio.


Iš kur kilo tokia idėja?


Vandens rinkoje startuoja vis daugiau sėkmingų konceptualių pasiūlymų, kuriuose prekiniai ženklai siūlo ne paprastą vandenį, bet vandenį su pridėtine verte: vitaminais, proteinais ir t.t. Šie produktai orientuoti į aktyviai ir sportiškai gyvenančius žmones. Paskutiniu metu užsienyje tokie žmonės vis dažniau geria vandenį su citrinų sultimis, nes jis gaivina geriau nei paprastas vanduo. Be to, vanduo su citrinų sultimis populiarėja Lietuvoje. Tai paseka į mūsų šalį ateinančių pasaulinių tendencijų, kuriose toks vanduo yra vienas labiausiai augančių produktų. Be to Lietuvos rinkoje nėra parduodamas vanduo su natūraliomis citrinų sultimis.


Kokia nauda sveikatai yra gerti tokį vandenį?


Šis produktas nesaldus, puikiai tinka atsigaivinti sportuojant, prieš ir po sporto, ar tiesiog norint mėgautis kažkuo skanesniu nei įprastas vanduo.


AČIŪ už atsakymus!#vanduo #reikiagertivandenį