Vandens mėnuo

Jau keliskart minėjom ir darkart paminėsim, kad mums kovo mėnuo buvo labai ramus, ta vandens tema tokia be sensacijų, išsiskiriančių nuomonių, viskas gražu ir aišku:) Tad kaip visada trumputė mėnesio apžvalga:

Šį mėnesį aptarėme tokias temas: vanduo su citrina (kodėl verta jį gerti), vandens rūšis (labai padėjo ir interviu su RASA atstove), išnagrinėjome vandens programėles (apps'us), palietėme ir pieno temą - atsakėme sau į rūpimus klausimus, aprašėme kokoso vandenį, rašėme ir apie kavą: kava ir ajurveda, kava su pienu ir kava sveika? Ir išvardinome patarimus kaip išgerti daugiau vandens. Ir turbūt svarbiausia - paaiškinome, kodėl mums tas vanduo reikalingas.

Pora knygų apžvalgų: Gintauto Laurinavičiaus Gydantis vanduo, Tom Rath Valgyk, judėk, miegok, Indrė Urbanavičienė Protingas grožis, Aistė Butkevičienė Mano vegetariška virtuvė ir, žinoma, Beatos naujausia knyga Viskas suskaičiuota.

Prasidėjo mūsų bendradarbiavimas su Jaunųjų gydytojų asociacija: gavome iš jų vertingą dietologės straipsnį apie vandenį.

Taip pat pristatėme mūsų fantastišką Sandriją - su kuria bendradarbiaujam rinkimuose. O šį mėnesį rinkimų buvo apie dešreles, jogurtus ir pomidorų padažą.

Pristatėme raudonėlio eterinį aliejų ir čiobrelio.

Ir vėl grįžome prie cukraus temos: paskaičiavome, kiek cukraus gali suvalgyti vaikas per dieną.

Aprašėme, ką radome apie hialurono rūgšties papildus - čia, kad grožio tema nebūtų užmiršta:)) ir grįžome prie mineralų: cinkas. Bei surašėme, ką radome apie papildus akims.

Ir visada gali pažiūrėt mūsų receptų idėjoms:)

Na ką - o dabar....PRIE SPORTO!:) Balandžio mėnuo sportui:) oi prisijudėsim, prisikrutėsim:))

#vanduo #kava