Cani cross - bėgimas su šunimis

KAIP mums patinka šis mėnuo - KAIP JIS PATINKA:) išbandom tokių dalykų, kad nebežinom nuo ko pradėt.. Kad ir bėgimas su šunimis - atrodė, kad treniruotės metu mokins komandų kaip šunis valdyti bėgant ir dar gausim pabėgt su diržu aplink liemenį.. Ir kartu dalis tiesos tame yra, bet gavom daug daugiau! Beje iškart dėkojam Canicross LT! Milžiniškai juos rekomenduojam, labai smagūs ir šilti treneriai;)

Bet apie viską nuo pradžių - susirinkom: įvairiausių veislių šunų šeimininkai (nuo škotų terjero iki kurtsharo ir mūsų vižlo ir retriverio) - ir iškart vienas mūsų mitas sugriautas: su šunimi bėgiot gali ne tik didelių veislių šeimininkai. Ok. Tada: gaunam užsidėt diržus: iš pradžių tikrai juokinga, nes tie diržai eina ne tik aplink juosmenį, bet ir per tarpkojį: kol neužsidedi tol atrodo, kad jausmas bus lyg stringus užsidėjus ant treningo kelnių:D BET ir vėl - diržas visiškai patogus ir Mildos brolis bėgo pirmąkart - sakė tikrai patogu. Taigi įranga super:) Tada paaiškina kokių komandų laikytis (ha (į kairę), dži (į dešinę), go go go ir stop - ne taip ir daug:)), kokių taisyklių (praleisti lenkiantįjį) ir einam prie starto:)

Kad Tu žinotum KOKS GERAS JAUSMAS bėgti su šuniu! Ir cani cross'as su tuo specialiu diržu yra nieko nepanašaus į paprastą bėgimą su greta tursenančių šunimi. Šuo tiesiog lekia kiek išeina, o tu bandai dėliot kojas taip, kad bėgimas nesibaigtų veidu į sąmanas:D labai gerai sulygino vienas toks pat naujokas kaip ir mes - lyg labai greitai bėgtum nuo stataus kalno - toks kartu ir juokas ima, ir jaudulys, ir kvapo trūksta:))) nerealu - tikrai nerealu:) kartais girdim tokį reklaminį intarpą per M-1 plius berods - kur vaikas sako, kad labai patinka bėgioti, nes tada vėjas labai pučia į plaukus... tai va čia tas jaumas!:D lyg vaikystėj lėktum iš visų jėgų:) ir beje pasiekėm savo greičio rekordus - kur čia nepasieksi, kai leki +1 ŠG (šunio galia:)))

Užskaitom šitą treniruotę kaip reikiant:) geros nuotaikos dozė garantuota:) ir šuns laimė - garantuota:)

O pats cani cross ir yra - bėgimas su šunimis. Dažniausiai būtent su tokiais diržais, dar treniruotėje mums parodė ir kaip važinėjam su milžinišku paspirtuku prisirišus šunį - lygiai taip pat nerealu:) O nauda visapusiška - stiprėja ryšys su šuniu, šuo išsikrauna (tikrai nemažai šeimininkų susitikimo metu nurodė būtent tokią priežastį, kodėl pradėjo apskritai bėgiot su šunimi - kad jis išsikrautų ir mažiau šunybių prikrėstų:), gerėja abiejų fizinė forma, ištvermė, greitis, pabūnat grynam ore - to privalumai irgi aiškūs. Žodžiu, net ne sportas, o pramoga:))

#judamkrutam #sportorūšys #sportassveikata