Super Vainius

Net nežinom nuo ko pradėti jį pristatinėti.. Rekomendavo draugai kaip visiškai savo veiklai atsidavusį žmogų. Sakė taip: gal šimto metų patirties ir neturi, bet užsidegimo kalnas. Mes, žinoma, tokius žmones iškart griebiam:)) prisikalbinom susitikt ir dar dabar prieš akis stovi tas vaizdas kaip susitinkam kavinėje, vakare, gal 8-tą vakaro, mes tradiciškai užsisakiusios kavos, o Vainius užsisako..nieko, mes aišku pradedam knisinėt- kaip čia nieko? tikrai? puodelio silpnos Latte nesinori? Ne. Ir tada jis vaizdžiai papasakoja kaip mes per dieną privalgiusios maisto, dabar sėdėdamos čia po vakarienės siurbčiojam savo pieną (nesvarbu, kad augalinį) su kava tiesiai ant viso virškinamo maisto ir...darom jovalą, trikdom virškinimo procesą, pienas taip užlietas ant mūsų vakarienių ką daro? Pradeda rūgti/pūti, kaupiasi dujos ir pan... Taip sugadinto kavos puodelio dar nesam gėrusios:D ačiū jam, kad nuo šiol jokių kavų su pienu vakarais:))) Bet šiaip jau turbūt jaučiat koks jis fainas ir įdomus žmogus jei bam - pirmąkart matomės, o jis ima ir gadina mums vakarinį kavos puodelį taip va tiesiai šviesiai į akis?:))) Ir šiaip tą vakarą jis mus, tamsuoles, kai kuriais klausimais labai nušvietė - darkart ačiū.
O dabar daugiau apie jį:

-jam galima sakyti 25-eri;

-kaip tik baiginėja kineziterapijos magistrą;

-pats sportuoja dziudo;

-moka stovėti ant mankštos kamuolio;

-kaip pats sako "jaunas, bet daug nuveikęs" - užskaitom:)

-nuolat tobulinasi kursuose;

-yra užėmęs antrą vietą tarptautiniam studentų masažo konkurse;

Dar kartą paminėsim, kad jam dar net 25-kių nėra - tai kaip mums pasisekė, kad radome TOKĮ žmogų su TOKIU požiūriu???:) #monumonaipatenkinti :D


Pasiklausėme, ką jis tiksliau dirba ir gavom visą sąrašiuką:

· Atramos – judamojo aparato sutrikimams;

· Sąnarių judesių sutrikimams;

· Ydingai (netaisyklingai) laikysenai;

· Neurologiniams susirgimams;

· Radikulopatijai;

· Galūnių tirpimui;

· Stuburo nervų šaknelių kompresijai ( suspaudimas);

· Migreniniam galvos skausmui ir svaigimui, atsiradusių dėl su stuburo problemų;

· Juosmens – kryžmens, krūtininės, kaklinės dalies skausmams;

· Tarpšonkaulinio nervo dirginimui;

· Stuburo judesių skausmams;

· Kūdikių raidos sutrikimais ar tonuso pakitimai;

· Sporte patirtų traumų padariniais ir t.t.

Beje, mūsų vyrai jau pas jį apsilankė, Mildos Ona - taipogi (beje, ji gal ir nebuvo labai sužavėta Vainiaus mankšta, bet ji šiaip nelabai mėgsta būti primygtinai verčiama mokintis ropoti:)) ir dar, beje, ji jau ropoja:)).


Grįžtam prie Vainiaus:) pasiklausėme jo, ką nori nuveikti gyvenime? Ir įsivaizduokit: nori veikti tą, ką veikia ir sudalyvauti olimpinėse žaidynėse kaip kineziterapeutas! Ar galim parašyt kokiam Olimpiniam komitetui ir jį rekomenduot?? :) o Vainius, kaip pats sako, kineziterapijos nepasirinko, ji pasirinko jį - iš pirmo rato neįstojo į mediciną (nors balas buvo tikrai geras), o kvietimą studijuot nemokamai gavo tik iš Kauno kolegijos: tad pabandė ir kineziterapija labai patiko savo požiūrių į žmogų, savo metodais, kuriais be jokių kenksmingų intervencijų gali padėti žmogui.


Pasiklausėme ir dar kelių klausimų:


Ką nori pasakyti žmonėms?


Atsitraukit nuo kompiuterių, televizorių, pakelkit uodegas nuo sofų ir apsidairykit, kiek visko galima nuveikti, pažiūrėkit kokios galimybės laukia jūsų lauke, kurios gyvenimą padarys ne tik sveikesnį, bet ir įdomesnį ir pilnesnį spalvų.


Kodėl negalima tingėti?


Nes tingėjimas tai sergančių žmonių prasimanymas, reikia judėti, nes judėjimas yra gyvybė.


Ar tiki, kad būna žmonių, kurie neturi laiko sportui?


Tokių žmonių nėra, visi turim bent 15 - 20 min intensyvesnei mankštai padaryti, bet labai gaila, nes dažniausiai jie tas 15 - 20 min praleidžia save ar kitus bandydami įtikinti, kodėl šiandien nenori ar negali.


Kodėl sutikai mums padėti?


Man patinka jūsų idėja ir noriu prie jos prisidėti, kad žmonės būtų ne tik sveikesni, bet ir laimingesni.Mes čia sukam galvas kaip jį mūsų komandoje išlaikyti, nes mums jis SUPER- tokių tikrai reta, kurie mylėtų savo darbą, juo gyventų ir dar drąsiai visiems kitiems nevyniojant į vatą į akis tiesą sakytų.


#tekssportuot #sportassveikata #monumonai #monųmonai

Related Posts

See All