JC SPORT - Tempimo treniruotė

Žodžiu, šitas mėnuo mus talžo ir talžo:))) mes juokiamės, kad atrodo esam tokios plačių pažiūrų, tolerantiškos ir visokios ten fainos:))), bet va vistiek vis pagaunam save su kažkokiais išankstiniais nusistatymais (o mes labai prieš visokias išankstines nuomones - reik pabandyt visų pirma, o paskui jau turėt nuomonę) ir va šitą mėnesį kone kiekviena treniruotė mus labai nustebina. Taip ir šįkart. Taigi du mitai su JC sport sugriauti:


1) Jean Claude yra žvaigdžių treneris.


Na šito mito nesugriovėm:D jis tikrai yra žvaigdžių treneris:)), bet žinot prie tos "žvaigdžių trenerio iš Žmonių žurnalo" etiketės limpa labai daug visokių kitokių dalykų - na atrodo, kad gal ten jo treniruotėse renkasi tik visokie posh žmonės, kad gal jis pats koks labai jau rimtas (bijom rašyti "pasikėlęs") žmogus, gal ten labai brangu, gal ten kreivokai žiūrima, pavyzdžiui, į dvi paprastas mamas iš Kauno - Mildą ir Dovilę:))), gal ten paprastų žmonių išvis nėra?

O iš tikro...na gal pradėsim nuo to, kad jau su mumis Inga mail'ais bendravo tikrai labai šiltai ir maloniai - iškart nuteikia pozityviai. Tada atvažiavus pirmas vaizdas - pro mus į treniruočių salę įbėga kokių trejų mergytė ir nubėga pas Jean Claude apsikabinti - apsidairom - treniruotėje dar kokie 5 vaikai. Tai atkreipkit dėmesį - mergytė atėjo su mama į treniruotę ir nulekia apsikabint trenerio (vaikai nevaidina ir neapgaudinėja), o antra - vaikų (ne mamyčių ir vaikų treniruotėje, o paprastoje treniruotėje) buvo. Kaip vėliau kalbėjom su Jean Claude, jo paaiškinimas labai paprastas - savaitgalį gi mamos nori pasportuot, o ne visada turi kur palikti vaikus - prašom, tegu žaidžia, tegu daro pratimus, tegu laksto po salę.. ir jie tikrai ten lakstė, jie tikrai žaidė, tikrai kartais prisijungdavo prie treniruotės - na mūsų, kaip mamų, širdis iškart papirko:))) jauniausias kada buvęs ten sportininkas - 6 savaičių:)) pramiegojo visą mamytės treniruotę:)

O vėliau visos treniruotės Jean Claude ir juokauja, ir pakibina besitreniruojančius, iš mūsų išvis labai smagiai juokės, kad medinės, ta prasme, mes tikrai ne tik gerai pasportavom, bet ir prisijuokėm:) ir labai įstrigo treniruotės pabaiga, kai kone visi treniruotės dalyviai išeidami tai pliaukšteli jam ranką, Ingą apkabina, jam pasako kaip jų abiejų pasiilgo, kaip laukia kitos treniruotės: ten toks bendravimas, kad tikrai ne kiekvienoje treniruotėje tą pamatysi. Jean Claude tikrai turi begales charizmos, yra paprastas ir turbūt todėl prie jo žmonės taip limpa, o Inga yra nuostabi komandos narė, nuo kurios veido šypsena nedingsta:) ei, darykit treniruotes ir Kaune:)))


2) Tempimo treniruotė yra lengva


Žodžiu, važiavom į tempimo treniruotę.. Dar parašėm Ingai - kaip manot ar daug suprakaituosim?:))) atsakymas buvo, kad turbūt nelabai:)) tad ir važiavom, didelės sportininkės, tik prasitampyt, vos ne - ai gal rankšluosčių net nereikės, gal net sušalsim.. tai galų gale po treniruotės teko lįst į dušą:))) tempimo treniruotė tikrai nėra tokia lengva. O kai esi medinis, kaip Milda, tada išvis yra ganėtinai sudėtinga, arba kaip Jean Claude sakė "hm...interesting":D šiaip duodam 10 balų apskritai už tokios treniruotės buvimą - nes tikrai labai smagiai visus visus raumenukus pratampai per tą valandą. Aišku, tempimus reikia daryti po kiekvienos treniruotės, bet va kartą per savaitę toks super papildantis variantas dinamiškai pratampyt visą kūną. Ir pratimai įdomūs, nesikartojantys, vėlgi - net nežinia ar dėl Jean Claude, ar dėl pratimų ta valanda prabėgo labai labai greitai. Beje, pats Jean Claude per dieną turi ir po 8 treniruotes... Inga prisijungia visose grupinėse.. o mes iš Jūsų prašom bent į vieną nueit:D


Taigi, rekomenduojam ne tas žodis. Jei kas mus skaito vilniečiai - būtinai nueikit pabandyt, būtinai. Ten viskas liuks - net ir vieta, ir ta paperka - treniruotės vyksta senamiestyje, ten pat kur vyksta ir Nerijaus Juškos baleto pamokos, aplinka tokia...na labai maloni akiai:) o vasarą treniruotės vyksta tokiam užburiančiam vidiniam kieme.. VERTA ir dar kartą VERTA. O Jean Claude ir Ingai ačiū, kai priėmė - eitume ir eitume:) Dar priminsim, kad perskaitėm ir Jean Claude knygą - kurią irgi rekomenduojam ir būtent nuo jos ir užsidegėm noru išbandyt jo treniruotes, nes jau kirbtelėjo tokia mintis, kad gal vis tik jis nėra tik žvaigdžių treneris;)
#judamkrutam