VS Fitness - VS Pump treniruotė

Visai netikėtai aplankyta treniruotė - kadangi penktadienio vakarą lijo, o labai labai labai norėjosi pasportuot, tad teko susirasti kur. Ilgai negooglinus, Milda išsirinko VS Pump treniruotę, VS Fitness klube Kaune, Megoje. Juokingiausia, kad ėjo net nežinodoma APIE KĄ ta treniruotė:D gal su kamuoliais? presui ar apatinei kūno daliai? gal kokia įdomi aerobika?:))) čia taip jau būna, kai šiaip po sporto klubus nevaikštai ir nesigaudai..


Truputį apie patį sporto klubą - ledinis. Va tas truputis:D bet šiaip iš tikro, visai neseniai atidarytas, viskas nauja nauja, treniruoklių visa galybė, yra visokių naujoviškų, kurių kitur Kaune nerasi, treniruoklių salė kilimine danga išklota - keistas jausmas, lyg po namus vaikščiotum:)) Persirengimo kambariai nepriekaištingi, užsiėmimų salės taip pat. Vienintelis BET - įeiti į sporto klubą, atsidaryti persirengimo spintelę teko su piršto antspaudu, kuris, deja, niekaip neveikė, teko ir į užsiėmimą pavėluot truputį, nes 10 minučių teko sugaišt prie įėjimo bandant nuskanuoti visus 10 pirštų iš eilės, tada vėl iš naujo, tada pasitepus kremu ir vėl iš naujo:))) Tačiau čia tik vienas bet, visa kita - VAU.
Treniruotė - vyko su treneriu Kęstučiu. Ir na žinokit nesupykit, bet LABAI PATIKO:D penktadienio vakaras, ateini toks lyg jau link nuovargio, po visos savaitės, ir bam paleidžia trankią, sportišką, linksmą, garsią muziką ir prasideda užsiėmimas - iškart ūpą pakelia. Milda neseniai pradėjo ruoštis Alfa-run bėgimui (ką reiškia pradėjo - bėgioja juk jau seniai, bet šiame bėgime bus 20 kliūčių, kuriose daugiausia reikės rankų pagalbos, kurių Milda nuo teniso treniruočių laikų (seniai seniai) nėra treniravusi), tad paskutiniu metu padarydavo po 10 atsispaudimų kasdien..............va :))) sako "ruošiasi", "stiprina rankas".. na bet nesityčiojam iš Mildos :) nubėgs kaip nors tą Alfa run'ą :D žodžiu, ir ateina į treniruotę, kur turbūt visuose pratimuose dirba rankos, visur reikia arba štangos, arba svarmenų, arba svarelių - valanda laiko, 60 minučių, kai prieš tai porą savaičių darei po 10 atsispaudimų??? buvo momentų, kai atrodė tikrai jau numesi ant grindų tą štangą, buvo pora kartų, kai teko svorių nusiimt nuo štangos, nes tikrai nebeiškėlė :))) naujokams galima ar ne?:) bet treneris taip užkabino, taip motyvavo sportuot, ta muzika irgi labai užkalba dantį ir ką - tiiiikrai nepajuto kaip prabėgo tos 60 minučių! Ir atsispaudimų padarė tikrai ne 10, o kokia 40 :)


Šita treniruotė - mums įrodymas, kad ir sporto klubuose gali būti smagu, gali užsimiršti laikas, gali pasikrauti daug geros energijos :) Taip patiko, kad dabar norėsim išbandyt dar ir kitas ten vykstančias treniruotes:) Tad VS-Fitness, laukit mūsų :))

#judamkrutam