Popkornai!Sakysi - kas čia per receptas? Bet patikėk kaip mums patiko toks mini mini atradimas:) pameni mūsų straipsnį apie tuos jau paruoštus popkornus (kukurūzų spragėsius) spraginimui mikrobangų krosnelėje? O mes kukurūzų spragėsius mėgstam ir vaikams skanu, ir lengva pagaminti, ir nebrangu, ir pakankamai sveika - tad ieškojome būdų kaip juos paskaninti namų stiliumi :)) ir radom - net kelis. Vienas geras patarimas - maišyt saldumą su sūrumu ir aštrumu ir naudot nemažai prieskonių.


Pavyzdys Nr. 1


Reikės:


Kokosų aliejaus

Agavų sirupo

Cinamono

Čili pipirų

Druskos

Rūkytos paprikos miltelių


Kaip pasigaminti? Ant kokosų aliejaus išsispragini kiek tik nori kukurūzų. Tada atskiroje keptuvėje pakaitini porą šaukštų kokosų aliejaus, įberi cinamono, čili pipirų ir rūkytos paprikos ir porą šaukštų agavos sirupo - viską greit greit pamaišai ir ten suberi popkornus, kuriuos irgi greit pamaišai, kad visi popkornai gautų savo dalį prieskonių:) užberi žiupsnelį druskos. Išjungi keptuvę ir paragauji - labai gerai jaučiasi, ko Tau trūksta (mums paprastai norisi daugiau aštrumo - tad dar apibarstom čili pipirais, kartais norisi daugiau saldumo - tada ant popkornų dar šiek tiek aplašiname sirupo).


Pavyzdys Nr. 2


Reikės:


Kokosų aliejaus

Agavų sirupo

Kakavos miltelių

Druskos


Kaip pasigaminti? Ogi taip pat kaip ir pirmąjį pavyzdį, tik ingredientai šiek tiek skiriasi. Čia jau mes vadiname saldžia nuodėme:))


O variacijų - KOKIŲ tik nori, kokius tik nori prieskonius naudoti - tokiu ir naudok:) esam gaminusios ir su imbieru, ir su kariu - visaip skanu, svarbu nuo nuotaikos, noro ir kompanijos:)


#skanaus #sveikairskanu