Lietuvos piknikas
Kada? 2017 m. gegužės 26 d. – kuri kaip tik sutampa su Europine kaimynų diena. Bet kuriuo dienos metu.


Kur? Bet kur:) svarbu, kad tai būtų grynam ore, o ar Jūs rasite vietos savo daugiaaukščio kieme, ar parke, ar prie ežero – Jūsų teisė rinktis:)


Kodėl? Nes Lietuva nepatenka net į 50 laimingiausių pasaulio šalių ir mus lenkia tikrai ne vien tik turtingos šalys (tarkim lenkia tokios šalys kaip Brazilija, Tailandas ar Kosta Rika (vardint būtų galima ir daugiau)) – tad pasiteisina sena gera tiesa – “ne piniguose laimė”. Taip pat pastebėsime, kad laimingiausios pasaulio šalys yra skandinavai, kuriuose taip pat kaip ir Lietuvoje tikrai nėra daug saulės ar šilto oro (dėl ko irgi kartais mėgstam pasiskųsti). O viena iš priežasčių, KODĖL gi tie skandinavai tokie laimingi, yra tai, kad jie turi stiprias šeimos susitikimų ar susitikimų su draugais tradicijas, jie daug bendrauja IR jie turi gerus įpročius leisti laiką lauke ir tą daryti aktyviai (žygiai, važiavimas su dviračiu į darbą ir pan.). Todėl kviečiame parodyti, kad ir lietuviai moka būti laimingi.


Kaip? Kviečiame dalyvauti ir išeiti į pikniką su šeima ar draugais visus visus, tik taip pat pakviesime tuos, kurie turi socialinių tinklų paskyras būtent tą dieną nusifotografuoti su savo šeima ar draugais ir įkelti nuotrauką į savo paskyrą su ‘grotelėmis’ #Lietuvospiknikas, kuo daugiau mūsų bus, tuo gražiau nuskambėsim per visą Europą:) kaip mokam susitikti, džiaugtis, kaip mokam gražiai švęsti ir BŪTI KARTU. Padarom didžiausią ir gražiausią šeimos, draugų ir kaimynų šventę!
#Lietuvospiknikas