Ką daryti, kad nebertų bikini zonos?

Ir dar turėtume pridėti - striptizo šokėjos patarimai. Net labai ne mūsų stiliaus straipsnis, šaltinis - interviu su striptizo šokėja kažkur JAV, naudojamos priemonės - jokios ne sveikuoliškos, tad kodėl mes išvis keliam tokį straipsnį (straipsniuką gal tiksliau)? Nes va dar šiandien gavom nuo draugių daug daug velnių - kodėl nepasidalinom tokia, kad ir iki begalybės praktine ir nelabai kuo pagrįsta (išskyrus striptizo šokėjos patirtimi - bet turbūt bikini zonos bėrimai labai jau jos tema:) informacija.


Taigi, kaip žinia nemažai kankinasi su mažesniais ar didesniais bėrimais dėl skutimo bikini zonoje - vienos bėga nuo skutimosi peiliukų prie vaško (bet tada pradeda įauginėti plaukeliai), kitos naudoja epiliatorių (bet vėlgi kaip iš vaško ar cukraus atveju - ir įauginėti pradeda, ir reik laukt kol ataugs), trečios bando ilgam išnaikinti plaukus su lazeriu - bet vėlgi: ilgai užtrunka, brangiai kainuoja ir ne visom padeda (bandėm - žinom). Tad kaip likti prie praktiško, pigaus, greito būdo - skutimosi peiliukais? Bet be bėrimų.


1) Prieš kiekvieną skutimą ar bent 2-3 kartus per savaitę pasidaryti pilingą.

2) Nusiskusti - bet nusiskusti su vyrišku 3-4 ašmenų peiliuku (jie skirti stipresniems plaukams ir minkštesnei odai).

3) Dezinfekuoti.

4) Patepti pieštukiniu dezodorantu (šokėja sakė naudojanti paprasčiausią Dove).


Taigi, straipsnis baigtas. Tema uždaryta :))) tikrai pačioms net truputį nejauku tokia tema rašyti, bet na ko nepadarysi - jei tik nors kam padės šie patarimai (nes jie tikrai veikia :)).