KNYGA - Mažoji laimės knyga HYGGE/ Gyvenimas pagal danus - Meik Wiking

Žodžiu, šitą knygą nusipirkom grynai pagal viršelį ir būtent tuo laikotarpiu, kai atrodė stogas važiuoja: ne tai, kad labai laimės trūko, bet galvos buvo tiek išūžtos milijono reikalų, darbų, rūpesčių, kad atrodė "ai nusiperkam knygeliūkštę, tokią didesnėm raidėm, su truputį paveiksliukų, kad prapūst galvas ir išvis negalvot skaitant".


Ir prapūtėm:)) šiaip iš esmės tai ir yra ne kažkoks super rimtas psichologijos vadovėlis ir net ne viena rimtesnių psichologinių knygų, bet turim pasakyt super ta "knygeliūkštė". Autorius yra Laimės tyrimų instituto Kopenhagoje direktorius - tad ne šiaip šaraškinas ar bestselerių rašytojas (beje, ši knyga vis tik patekusi tarp top'ų daugelyje šalių), bet knyga parašyta anaiptol nemoksliškai ir išvis kažkaip taip lengvai ir maloniai, kad perskaitėm lengvai per porą vakarų ir su tokia gera nuotaika, kad tikrai, atrodo, atradom tą Hygge.


O knygoje rašoma būtent apie tai, apie ką mes kalbėjom kai organizavom Lietuvos pikniką - kad skandinavai, tame tarpe ir danai (apie kuriuos ir yra ši knyga), yra vienos laimingiausių pasaulio tautų ir vis tik kodėl taip yra. Autorius taip pat kaip ir mes pripažįsta, kad labai svarbu ir ekonominis išsivystymas, ir socialinis stabilumas, bet akcentuoja visai ne šiuos dalykus. Kalba apie tai, kad danai yra daugiausiai žvakių sudeginanti tauta - nes jiems žvakėms yra kasdienis būtinas jaukumo elementas (kiek lietuvių kasdien užsidega žvakę?), kiek jiems svarbu jaukūs namai, kaip danai suvalgau daugiausiai saldainių Europoje - nes saldumynai jiems Hygge dalis, ką jiems reiškia metų šventės ir kaip susikurti kasdienes šventes namuose.. Knyga parašyta taip...jaukiai, smagiai, be jokių tarptautinių žodžių, šiek tiek su savo asmenine patirtimi ir įdomiai pateikta statistika ar faktais. Ir svarbiausia, kad turbūt viską galima pritaikyti savo kasdienybėje:)

Taip kad...REKOMENDUOJAM!


Įsigyti galima čia.#geraknyga