Geriausi 2017 metų produktai vaikams - pagal mus:)

Ir mes užsinorėjom suruošti tokį sąrašiuką:) ypač kai šis mėnuo yra šeimos mėnuo ir pagalvojom, kad galėtume pasidalinti tais atradimais, kurie mus šiemet labiausiai nudžiugino - tad štai nedidelis mūsų TOP pirkinių šiemet sąrašas:

1. Nature's Way - Primadophilus Children probiotikai. Šiaip sąrašas ne eiliškumo tvarka, bet vistik šį produktą išskirtume kaip laimėtoją, nes labai stipriai padėjo tiek vaikams po infekcijos, kai teko ir ligoninėje pagulėt - o vien nuo probiotikų išleido po dienos, tiek po paprasto vaikų viduriavimo, tiek Dovilei apsinuodijus maistu. Atsirinkom kaip labai gerus, užsienyje pripažįstamus probiotikus, parsisiuntėm ir nepasigailėjom:)

2. Micro paspirtukas suaugusiems - Mildai itin pasiteisinusi transporto priemonė, kai vaikai dar nelabai greiti, su balansiniu važiuoja, o paskui risnoti pėsčiomis taip pusiau bėgom nesinori - tada super - su Jurgiu kasdien traukia į lauką ir jau ir po kelis kilometrus dviese nuvažiuoja:) o ir vaikui visai kitas jausmas, kai mama kartu po kiem1 duodasi, o ne sėdi ir žiūri ar sėdi ir žiūri į telefoną:)

3. Sportbrella - pažaidus su ta pusine palapine pajūryje vieną vasarą ir atradus Sportbrella - negalim atsidžiaugt koks nuostabus ir praktiškas dalykas. Paprastas skėtis, kuris tiesiog įsismeigia su smeigėm į smėlį, bet išskleist ir suskleist visiškai paprasta, jokių ten vielų kaišiojimų ir pan:))

4. Pieno/mišinuko šildytuvas - jokių žaidimų vidury nakties su pašildymais.

5. Urban food daržovių ar uogų milteliai - labai smagus dalykas vaikams, jiems labai smagu apsibarstyti košę/varškę/sumuštinį/jogurtą/ledus - žodžiu, bet ką:))) o juk labai sveika! Labai puiki alternatyva visiems nesveikiems pabarstukams, nes ir gražu, ir ryšku (vaikams), ir sveika (tėvams:)).

6. Fotosesija šeimai - šiemet Milda išpildė savo svajonę fotografuotis pas Viktoriją, o Dovilė sakė džiaugsis ir Mildos talentu fotografuot šeimas:))) bet labai verta - nuotraukos lieka visam gyvenimui, o jos daug šiltesnės nei šiaip telefonu pafotografavus.. Tikrai rekomenduojam tam skirti laiko ir galbūt pinigų (o gal atrasit kokį draugą/pažįstamą, kuris turi hobį fotografuoti) ir pasidaryti sau atsiminimų -po 5/10/20/30/40/50 metų džiaugsitės:))

7. Bilietas į žaislų muziejų Vilniuje - topinė vieta!! Tikrai nemuziejiškas muziejus, kur vaikus sunku paskui ištraukt. Muziejus tikrai nedidelis, bet įdomybių nemažai, veiklos vaikams iki kaklo, o ir vieta labai patogi - tikrai tikrai verta.

8. Knyga Bučkis prieš miegą - labai labai miela, smagi, mažiems mažiems vaikams įdomi knygelė, kurioje reikia paguldyti gyvūnėlius į jų lovėles ir vieną sušukuoti, kitam pasakėlę padėti, trečiam stiklinaitę vandens.. tikrai mums labai labai patiko, o ir vaikams, kiek dovanojom - irgi labai:)

9. Padėklai vaikų veikloms kelionėje. Ir papiešti, ir su mašinėlėm pavažinėti, ir susidėti užkandžius, ir.. :)

10. Nuostabus paklotas baseinėliui į pliažą Children City Vilniuje - kad nereikėtų temptis pripūstų baseinėlių, kad nereiktų karštyje pūsti baseinėlių - vat tau ir išeitis, užtenka įsimest į krepšį, tada iškast šiokią tokią duobę, kad jį įtiest ir voila - vaikas gali turkštis šiltam vandenyje;)

11. Dantukų ir dantenų servetėlės iš Mėta Home - vėlgi labai didelis palengvinimas Mildai su Jurgiu, nes jis gana ilgai priešinosi šepetėliui savo burnoje:)) tad super dalykas jei vaikas šepetėliui sako ne, o dantukus prižiūrėti vistiek juk reikia.