Birželio mėnesio apžvalga

Oi kaip mums patiko šitas mėnuo! Ir gal dėl to, kad tikrai jam ir atsidavėm - tiesą pasakius taip stipriai, kad net šiek tiek blog'as nukentėjo, nes dieną be telefono padarėm diena apskritai be ryšio, o greit tas persimetė ir į savaitgalį:)) vakarais irgi bandėm maksimaliai būti su šeima be jokių pašalinių minčių/veiklų/darbų. Labai savimi didžiuojamės:D Liepa ant nosies tad norim aptarti, ką nuveikėm per birželį, o mūsų planai liepai jau išsiųsti naujienlaiškio prenumeratoriams laišku:)


Kalbėjome tema, kuria labai tikime - laiku dviese su vaiku, bandėme įtikinti praleisti kokybiško laiko dviese ir dar ir pateikėme idėjų. Tuo pačiu kalbėjome ir apie turbūt didžiausią šių laikų laiko vagį - telefoną bei pateikėme faktų apie telefono naudojimąsi. Ir aprašėme mūsų inicijuotą Lietuvos pikniką - juk jis buvo skirtas būtent birželio mėnesiui:)
Dar bandėme užimti vaikus:) kelionėje didesnius ir visai mažylius bei kai lyja. Pačios nuoširdžiai tikime, kad nėra nei blogos vietos, nei blogo oro, nei kažko blogo - yra tik nusiteikimas ir turbūt fantazija ir visada galima "išbristi iš balos" ir džiaugtis akimirkom kartu:)


Taip pat kalbėjome apie svarbų kiekvienam žmogui ir kiekvienai šeimai metą - pusryčių metą ir kodėl reikia valgyti košę:)


Atrinkom savo top produktus vaikams, kuriuos atradom šiemet.


Griebėm temą ne į temą:D apie PMS - gavom ir laiškų, kad moterys bandys imtis priemonių sąrašo ir kautis su tuo nelemtu PMS'u - labai džiaugiamės, kad kažkas neleis jam užlipt ant galvos:))) Dar vienas ne į temą straipsnis - apie bėgimą Alfa run, kuriame sudalyvavo Milda. Bandėme pakalbinti sudalyvauti Vegfest'e:) kuris beje planuojamas jau ir Kaune. Ir pakalbinom Manilla kūrėją Rūtą.


Kalbėjomės apie šeimą su Ieva Šidlaite iš Slėnio - įkvepianti istorija apie gyvenimą su trim vaikais kažkur nuostabioj gamtoj.


Iš tiesų planavom aptarti labaiii daug knygų šį mėnesį, nes jau šeimos temom mes jų perskaitę visą galybę, bet vėlgi - kaip ir sakėm, blog'as šiek tiek nukentėjo šį mėnesį:)) tad aptarėm tik kelias: Mažąją laimės knygą, Laiminga vaikystė, Sveiko kūdikio dienotvarkė.


Receptų buvo visas...nulis:))) tad pažadam jų liepos mėnesį:) taip pat pažadam aptarti daugiau knygų apie vaikų auginimą, dar turim beveik beveik paruošę porą interviu - tad liepa bus tikrai įdomi ir gal net aktyvesnė:)


EINAM VASAROTI!!!
#apžvalga #būksušeima #laikasšeimai #laikasirdviese #knyga #interviu

Related Posts

See All