Kalėdinės dovanos. Gaminame pačios :)

Na argi neturėtume padėti Tau su gruodžio mėnesio iššūkiu pagaminti dovanas pačiai?:)


Taigi pats paprasčiausias būdas pagaminti pačiai (jei jau visai neturi idėjų) - kopijuoti populiariausias pirktines dovanas. Sakysi neoriginalu? Originalu vien tai, kad pati padarysi, o jau ką - vėlgi, prie kiekvienos dovanos gali pridėti savo 'prieskonį'.


- Labai populiaru dovanoti vyną ir užtepėles, sūrio užkandžius, grisssini lazdeles. Gerai, vyną, tarkim nenuvertinam savęs ir tavęs, įmanoma pagaminti, bet per mažai laiko iki Kalėdų :)), bet užtepėlių receptų pilnas internetas, grissini lazdeles tarkim su parmezanu ar rozmarinais...mmm..tikrai gali iškepti. Trapučius, sūrius sausainius su sėklom ir sūriu - taip pat. Parinkti sūrio kelias rūšis ir padovanoti kartu su tavo pagamintais mažais džemo indeliais - vau.

- Taip pat gali dovanoti kalėdines dekoracijas - pagamink origami kalėdinį žaisliuką, veltinį žaisliuką, stiklinį žaisliuką su tavo sugalvotu užpildu, kalėdinį vainiką, girliandą? Kodėl gi ne - pinterest'as visagalis šitoj vietoj:) 'christmas decor diy' ir tu jau su sąrašu dovanų :)

- Tavo gamintos žvakės pagamintos iš sojų vaško su tavo parinktais eteriniais aliejais supakuotos į gražią dėžutę su mažu laiškeliu ir palinkėjimu gavėjui - pasaka, o ne dovana :)

- Taip pat mėgstama dovanoti kosmetikos rinkinukus - tikrai žinom, kad tarkim "Kvapų namai" organizuoja kosmetikos gamybos vakarus, kuriuose galėtum ne tik sau, bet ir savo draugėm prigamint visooookio gėrio. Su meile. Ir tikrai tokių kosmetikos gamybos vakarų gali rasti.

- Gali pagaminti papuošalą - gerai, tarkim bijai nepataikyti, bijai, kad per prasta iš tavęs juvelyrė, bet labai saugu pagaminti tarkim raktų pakabuką - tau brangus žmogus tikrai jį panaudos jei jau ne mašinos ar namų raktams, tai bent sandėliuko :)

- Pats laikas kažką numegzti jei esi linkusi į tokius rankdarbius :) šiltą šaliką tikrai įvertins kiekvienas :)

- Suasmenintas kalėdinis pagalvėlės užvalkalas - mes jau atkreipėm ir beveiiiik susigundėm tom gražiom kalėdinėm pagalvėlėm su užrašais 'it's the happiest time of the year', 'xmas' ir pan. bet kiek sudėtinga nusipirkt lygų užvalkalą (o gal net pasisiūt?) ir ant jo atspausti kažką su draugės ar brolio, ar kito brangaus žmogaus vardu? O gal tiesiog lietuvišką užrašą? Kad ir 'blemba, kaip man patinka Kalėdos' ar 'Kalėdų senelio Kosto' ir 'Snieguolės Viktorijos' 'Namai' - susigalvok, ką tik nori.


#kaledos #dovanos #geradovana #pasidarykpats #diy #prasmingai #idejos #atraskharmonija

Related Posts

See All