Staigmenos JAM


Toks straipsnis Valentino dieną - sakysit kur buvom anksčiau? Staigmenas juk reik ruošt iš anksto, bet staigmena ir yra staigmena, kai gaunama netikėtai (ot netikėta, kad žmona pasveikino su meilės diena:D) - tad šiandien mūsų siūlymai kaip iš tiesų netikėtai, be progos ir kitaip pasveikint savo antras puses (ir šiaip tikrai manom, kad mes, moterys, tų staigmenų tikrai ir taip padarom, bet juk galim dar daugiau padaryt:D).


- JIS - vyrai YRA egoistiškesni nei moterys. Dažniausiai. Ne visada. Bet labai dažnai jie yra truputį arčiau visatos centro nei moteris tad ir dovanas dažnai mudvi galvojam, kad būtų labai apie JUOS. Ne tai, kas mums yra romantiška, gražu, smagu, o kas JIEMS yra smagu, nerealu, seniai svajota ir gal net pamiršta. Tad galima net tokį kaip voratinklį nusipiešt - per centrą brūkštelt JIS ir išvest visokių linijų, kas tik su juo susiję (beje, tikrai labai padeda). JIS - visi jo hobiai, visi jo jaunystės hobiai, jo draugai, jo darbas, jo darbai namie, jo mėgstamas maistas, jo kažkada kažkur parduotuvėje ilgiau užstrigęs žvilgsnis ir pan. Gal jis kažkada labai žaidė stalo tenisą - imk ir suorganizuok treniruotę, gal jis užsiminė, kad senokai žaidė futbolą - įtrauk jį bent vienam kartui į kokią komandą, gal jis žavisi visais vyrais mūrais ąžuolais, kurie medžioja - įtrink jį bent pastebėt kokią medžioklę, gal senokai buvo kur su vyrais - imk ir užsakyk visiems TIK vyrams pirtį, gal kažkada pagyrė, kad bendradarbis buvo su gera žiemine visai ne elegantiška striuke darbe - pirk striukę:D Žodžiu, mus šitas susikurtas voriukas VISADA padeda, nes iš to voriuko gali dar daugiau visko pribraižyti ir tada daug daugiau idėjų kyla ir minčių. Manom, kad bet kokia dovana, kuri dovanojama pagal save yra tokia truputį mažesnė dovana (na taip, labai romantiška nueit į Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių - bet ar tikrai JIS rinktųsi šitą filmą? Jei taip - VALIO, bet jei ne - tai gal dovanokim bilietus į JO filmą?).


-Pertvarkyti namus pagal JĮ. Na gal ne visus - nejuokaukim:)) bet gal jį erzina kokios išdėliotos smulkmenos? Gal jis norėtų ne gėlėtos patalynės? Gal jam perdaug gėlių? Gal jis norėtų JO krėslo? Gal jis nemėgsta pagalvėlių? Gal jis mėgsta skaityti ir JAM patiktų koks toršeras? Paprastai vyrai nelabai ir skundžias ir dažnai turbūt net nepakomentuoja, o jau tikrai retas pradeda galvot kokio toršero norėtų ar kad norėtų užsukt į IKEA išsirinkt foteliuko:)) imk ir nustebink - JŪSŲ NAMAI yra ir JO namai, tad kodėl jų šiek tiek nepamodifikavus vyriškai? Pas vienus draugus matėm iš viskio butelio padarytą skysto muilo 'talpą' tualete - juokingiausia, kad vyras visiems gyrėsi tokiu žmonos 'rankdarbiu'. Iki vyrų laimės kartais tiek nedaug:))


-TAVO gaminamų patiekalų MENIU - puiki dovana. Aišku užtruks kol sufotografuosi savo patiekalus, mes tą darėm kelis mėnesius - tiesiog prie progos vis nufotografuodavom, ką pagaminom - o tada sukėlėm į paprastą fotoknygą, surašėm pavadinimus ir voilą - JŪSŲ NAMŲ MENIU. Gali būti ir su išgalvotom 'kainom' - bučinių, gėlių, gerų darbų ar pan:)
-VYRO VAKARAI - sena tiesa, kad vyras grįžęs namo turėtų eiti palįst po dušu, pavalgyt ir tada jau gali kokybiškai bendraut su šeima. Nei vienoj iš mūsų šeimų taip nevyksta:D bet o kodėl nepadaryt savaitės vyro vakarų? Vakarienė paruošta, su mėgstamu vyro gėrimu, su pėdų masažu vakare ir vyro serialu ar mėgstamom žiniom, mėgstama jo muzika.


-Visokių idėjų visada gali prisirinkti Pinterest - tik visada pagalvokim ar JAM patiks. Na gerai - paveiksliukas su iš Scrabble raidžių išdėliotais jūsų vardais miela, gal kai kuriems vyrams irgi miela, bet ne visiems - tad mūsų patarimas - FILTRAVIMAS - man miela ar JAM? man smagu ar JAM? Mums atrodo, kad vyrams meilės nebus perdaug:) ir nors sakoma happy wife- happy life, bet ir tas husband turi būti palepintas, aprūpintas ir labai labai mylimas.


-Ir paskutinė turbo dovana, kuri patikėkit VISADA padaro labai didelį įspūdį - EROTINĖS TAVO NUOTRAUKOS. Gerai, būna išimčių, bet patikėkit mes nežinom vyrų, kurie dar ir metus į priekį neprisimintų TOS dovanos. Ir metam į šoną kompleksus, bet kokias abejones, įsidrąsinam ir parašom fotografams:) o ir šiaip viskas su erotika susiję dažną vyrą tikrai pamalonina....

#meile #vyrams #geradovana #dovanos #lepinamės #staigmena

Related Posts

See All