CHIA CHIA COCO CHOCO MATCHA! Desertai 3 karaliams


Priešistorė. Skamba kaip koks užkeikimas? Aha! Bet panašiai ir yra! Nes gi visos žinom, kad sausio mėnuo pas mus yra be cukraus – be jokio cukraus ir jokių saldumynų. O kavą dar turim, ir draugų taip pat. O kur draugai ir kava – ten reikalingas ir desertas :) Tad teko sukti galvą, kokį čia desertą pagaminti, kad ir vilkas būtų sotus, ir avis sveika. Ir taip netyčia pasipainiojo spintelėje chia sėklos. Pas mus jų visada rasi, toks nepamainomas dalykas, ir ant salotų, ir į jogurtus, ir papuošimams sueina. Tad ir gaminsime šį kartą „Chia sėklų pudingus“ – taip taip, ne vieną, o net tris jo variacijas, kad visi draugai liktų patenkinti!


Gamybos trukmė: 5 min + 4 valandų chia sėklų mirkymas

Trims draugėms reikės:

6 šaukštai chia sėklų

stiklinė migdolų (ar kito mėgstamo) pieno

1 bananas

1 arbatinis šaukštelis matcha arbatos;

2 arbatiniai šaukšteliai kakavos (mes naudojome saldžiavaisio pupmedžio kakavąJ)

2 šaukštai kokoso drožlių

Papuošimui šįkart – goji uogos, moliūgų sėklos, šaltalankių milteliai iš „Urban Food“, bananas ir kokoso drožlės.


Procesas:

Paimame tris stiklines/dubenėlius ir į kiekvieną įdedame po 2 šaukštus chia sėklų. Jas užpilame migdolų (ar kitu mėgstamu) pienu. Pieno pilame ne tik kad apsemtų, bet daugiau – kad sėklos turėtų iš ko brinkti (2 šaukštai chia sėklų + apytiksliai 100 ml vandens). Tuo pat metu kitame dubenėlyje susiblenderiuojame 1 bananą (šiaip jis nėra būtinas, bet jei norisi saldumo – puikiai tinka!). Ir tada prasideda mūsų variacijos


1 variantas arba CHIA CHIA COCO

Į chia sėklas su migdolų pienu įdedame 4 šaukštelius bananų tyrės ir 2 šaukštus kokosų drožlių. Gerai išmaišome ir paliekame brinkti 4 valandoms. Po 4 valandų papuošiame (mes puošėme bananu, goji uogomis ir kokoso drožlėmis) ir galime skanauti!


2 variantas arba CHIA CHOCO

Į chia sėklas su migdolų pienu įdedame 2 šaukštelius bananų tyrės ir 2 arbatinius šaukštelius ekologiškos kakavos (arba paprastos). Viską gerai išmaišome ir paliekame 4 valandoms. Po to puošiame (mes dėjome banano riekeles, bėrėme moliūgų dėklų ir viską paskaninome nuostabiais šaltalankių milteliais iš „Urban food“) ir ragaujame!


3 variantas arba CHIA MATCHA

Į chia sėklas su migdolų pienu įdedame 2 šaukštelius bananų tyrės ir 1 arbatinį šaukštelį matcha arbatos miltelių. Gerai išmaišome ir paliekame subrinkti 4 valandoms. Po to dedame papuošimus (mes išdėliojome goji uogas ir bėrėme šaltalankių miltelius iš „Urban food“) ir skanaujame!


Ir žinote, kas smagiausia? Kad draugai liko patenkinti, nes visi desertai skanūs! Ir tos variacijos tuo ir nuostabios, kad palieka vietos ir jūsų fantazijai – tad nebijokite, eksperimentuokite, ir atraskite geriausius savo skonius!! Beje, saldžiausias gavosi kokosinis, matcha variantas labai gaivus, o kakavinis tikrai tikrai šokoladinis :)

#desertas #chia #šokoladas #matcha #becukraus #migdolųpienas #bananai