Lietuvos piknikas

Norim tau papasakoti apie puikų renginį - kuris tikrai ir mus privertė daug kur pasitempti, išeiti iš komforto zonos. IR daug daug suprasti ir pajusti. Nes vienybė yra jėga :)

O viskas prasidėjo nuo minties, jog laimė yra vidinė būsena. Ir tam, kad būtum laimingesnis, reikia mažų paprastų dalykų - šypsenų, daugiau laiko gryname ore, bendrystės su aplinkiniais, saugios ir laimingos kaiminystės, ir kokybiško laiko su artimaisiais. Kaip tą pasiekti? Pakviesti visus visus prisijungti prie iniciatyvos ir susiorganizuoti iškylą sau ir savo kaimynams, draugams, bendradarbiams, aplinkiniams.

Apie #Lietuvospiknikas pasakojome tau straipsnyje, rašė naujienų portalai delfi.lt, alfa.lt. Kalbėjome radijo stotyje "FM99", LRT radijo laidoje "Ryto garsai", LNK vakaro žiniose ir laidoje "Labas vakaras, Lietuva".


Bet svarbiausia, kas gi vyko tą dieną! Tai mes juk sakėm-kad nereikia laukti gero oro, taip? Tai oras ir pasitaikė toks tipiškas lietuviškas - bent jau pirmoji dienos pusė :) Ir TADAM!! Pradėjo 'eiti' nuotraukos ir piknikų per lietų! Nerealu, ane? :) Pati pirmoji nuotrauka buvo iš.. Tokijo :) "Ignės puodas" surengta iškylą balkone - nes lietus lyjo ir ten :)

Tada prisijungė Lietuvos imitacinių bendrovių asociacija "LIBA", ir AB "Lietuvos geležinkeliai", ir Lietuvos žaliųjų partija.

Didelę ir jaukią iškylą suorganizavo Kėdainių profesinio rengimo centras, o pas juos užsuko net olimpinis čempionas Virgilijus Alekna :) Daugiau apie Kėdainių #Lietuvospiknikas skaitykite čia.

Ir tada sulaukėme dar daugiau prisijungusių - nuostabus nacionalinės regionų plėtros agentūros darbuotojų susirinkimas-piknikas gryname ore su daug naujų minčių :)

Ir žinai, kas smagiausia? Kad norintys rado išeitį net per lietų! Pavyzdžiui, ugdymo plėtotės centras - padarė bendruomenės iškylą viduje - nes juk svarbiausia bendrystė ir buvimas kartu :)

Prisijungė ir daugiau švietimo įstaigų - Alytaus kolegijos studentų atstovybė, Šiaulių universitetas, KTU Panevėžio fakultetas, Klaipėdos valstybinė kolegija.

Toliau jungėsi ir įmonės. Įdomus piknikas, kviečiantis pamatyti, sužinoti ir paragauti buvo surengtas UAB "Mokslo kavinė" Karmelitų vienuolyno kiemelyje:

Didelę bendruomenę subūrė Utena - prie #Lietuvospiknikas prisijungusi masiškai. Vietos įmonės, radijo stotis "Utenos radijas", futbolo klubas "Utenos Utenis", LSDP Utena, daugybė kitų organizacijų ir žmonių. Tiesiog WOW! Utena - taip ir toliau!! :)

Aktyviai jungėsi ir kiti miestai - Vilkaviškis, Skrebiškių biblioteka, Rokiškis, Vilniaus rajono turizmo informacijos centras.

Ir žinai, mes visada sakom, kad svarbiausia bendruomenė. Ir šeima. Ir dar vaikai :) Nes juk jie mokosi iš to, ką mato. Tad buvo smagu, jog vaikai itin aktyviai įsitraukė (ar greičiau buvo įtraukti :) ) į lietuvišką iškylą. Labai labai gražiai susibūrė Šiaulių gausių šeimų piknikas ir Tauragės Švč. Trejybės parapija su VDC "Esi laukiamas".

Ir dar daugybė daugybė tinklaraštininkų! Kaip gi be jų :) Sviestas sviestuotas, Rūta Idėjų Mūza, Rojaus daržas, Pasididžiuojanti namų šeimininkė, Le pique-nique Dominique, Avilio istorijos ir daug kitų :)

Ir tada, žinoma, džiaugiamės, kad jungėsi lietuviai net iš tolimiausių pasaulio kampelių! Ignas Krupavičius su atostogų pikniku Portugalijoje, Pietų Korėjos lietuvių bendruomenė.

Ir čia dar tikrai ne viskas - buvo nuostabu, buvo tikrai tikrai BIG. Ir tikrai bus kartojama. Nes supranti, kad laimė yra mažuose dalykuose ir dideliuose. Nes bendrystė ir vienybė - yra jėga :) Ir kad mes GALIM!!

Dalyvavai #Lietuvospiknikas? Nori, kad tavo nuotraukos atsidurtų čia? Greitai siųsk jas mums: labas@monumonai.com

#Lietuvospiknikas #laimė #gerabendrauti #apžvalga