Monų monai auga! Apie mūsų Sandriją:)


Gerai, šiuo straipsniuku teks pripažint savo silpną vietą - mes ne visažinės :)) kaip, beje ir visi mes :) tą puikiai suprantame ir nuo pat pradžių norime, kad mus vis papildytų savo sričių ekspertai ir žinovai :) labai reikėjo tokio žmogaus, kuris mums padėtų su mūsų rinkimais - ir radom! Per visišką atsitiktinumą - Sandrija buvo Dovilės trenerė, Dovilei ji taiiiip patiko, kad net norėjo studijuot kineziterapiją, na ji jos nestudijavo (ir gerai, nes nebūtų Milda ir Dovilė susitikusios, ir dabar nebūtų monų monai) :)) bet vis tiek - įsivaizduok, kad Sandrija yra tikrai va toks fainas žmogus, kurį norisi sekti :)


Doc. dr. Sandrija Čapkauskienė - mitybos konsultantė.


Žodžiu, mūsų Sandrija yra labai protinga :) mes nejuokaujam :) yra baigusi bakalaurą Lietuvos sporto universitete, tada dar biologijos magistro studijas, tada dar biomedicinos disertaciją parašius - daktaro laispnį apsigynė šiame reikale :) (jap, visur ta pati mūsų Sandrija :). Ir nuolat toliau tobulėja - mokosi, eina į seminarus, kaupia tuntus knygų namie (aham, gal iš dalies dėl knygų mums ji lipo ir prilipo :)).


Sandrija ne tik mitybos konsultantė, bet ir mama (na mamos žino, kad mama būti tai ne šiaip poros valandų hobis :)), konsultuoja mitybos klausimais, dėsto biochemiją, fiziologiją, sportuojančių žmonių mitybą ir metabolizmą. Dar ir moters sveikatą ir dietetiką. Irrr Sandrija dėsto ir angliškai į universitą atvykusiems studentams iš kitų šalių - Graikijos, Izraelio, Indijos, Portugalijos, Ispanijos. Taip pat ji rašo mokslines publikcijas, dalyvauja tarptautinėse konferencijose, kuria seminarus, prisideda prie knygų apie sveikatą ir mitybą rašymo.. Vis dar mūsų Sandrija :)


Dar pridėsim, kad ji labai šiltas žmogus, labai nuoširdi, linksma, greit kalba ir...kartais miega tik tris valandas :)) bet blogų nuotaikų nepastebėjom :)), mums ji įkvepiantis pavyzdys. Pati susidūrė su poreikiu (gal net vadinkim - būtinybe) sveikai gyventi, kai paauglystėje susirgo diabetu - ir nuo pat tada sveika mityba yra tiesiog jos gyvenimo būdas. Taiiiiip džiaugiamės, kad ją sutikom (ir kartu, jog ji sutiko būti mūsų komandos dalimi:). Kuo daugiau mūsų - tuo plačiau, kokybiškiau, geriau galim skleisti savo mintį - galima labai paprastai gyventi sveikiau, geriau ir laimingiau :)


#sandrija #mityba #žinotiirsuprasti #komanda

Related Posts

See All