Balandžio - sporto mėnesio - apžvalga

Absoliučiai absoliučiai nerealiausias mėnuo! Toks, nuo kurio gniaužė kvapą :) Vos spėjom dėlioti naujų treniruočių grafikus - pamatytum mūsų susirašinėjimus :) Bet toks pilnas ir turiningas mėnuo! Kad jei būtų galima atsukti laiką atgal - mielai abi kartotume jį mažiausiai po tris kartus :)

Irrrr.. pamažu jaučiame gegužę - su saulute, su šiluma ir su GROŽIU! Gegužę turime net 3 iššūkius:

  • Kasdien atliekame 1 minutės trukmės galvos masažą.

  • Kiekvieną kartą po dušo nušveičiame visą kūną natūraliu šepečiu.

  • Palepiname savo veidą bent 1 kauke per savaitę.

Tai gi, gegužę lepinsim save :) Ir primename, kad balandžio mėnesio iššūkiai buvo: nueiti 10 000 žingsnių kasdien ir išmėginti naują sportą! Kaip TAU sekėsi? O gal buvo daug lengviau nei tikėjaisi? ;)


Mums viskas pavyko! Žiauriai patiko matuoti žingsnius, į tai įtraukėme ir vyrus - ir vis kas vakarą susitikrindavom - na, ar dienos užduotis įveikta? Labai labai užveda tokios mini rungtynės :)


Tai gi, kas dar nutiko tą nuostabųjį balandį?


Visų pirma, pristatėme dar vieną naują komandos narį - super Vainių! Ir mūsų su Vainiumi sukurtus sporto filmukus - rytinės mankštos, pratimai sėdintiems.


Parašėme krūvą straipsnių! Atskleidėme 6 mitus apie plaukimą, 7 faktus apie plaukimą, panagrinėjome, kodėl reikia vaikščioti kasdien (juk toks net mėnesio iššūkis!), paneigėme visas 12 priežasčių nesportuoti, pateikėme ryto su mankšta 5 pliusus, patarėme kaip save motyvuoti sportui, rašėme apie sėdėjimą, paraginome daugiau žygiuoti, įtraukti vaikus į sportą, ir pateikėme 8 patarimus, kaip padėti vaikams būti aktyvesniems :)


Jaunųjų gydytojų asociacija papasakojo apie bėgiojimą ir fizinį aktyvumą.


Išbandėme daug daug sporto treniruočių: aqua aerobika, kikboksas, bėgimas, canicross (bėgimas su šunimis), fechtavimas, meditacija, tempimo treniruotę, VS-pump treniruotę, jogą.


Kalbinome Igną Bakėjų, Astą Pajarskienę, Indrę Straševičę, Lilę Lukminaitę, SWEET ROOT bendrasavininkį Sigitą.


Skaitėme ir aprašėme knygas: Christopher McDougall "Gimę bėgti", JC SPORT "Sportuok su Jean Claude".


Taip pat galėjai rasti straipsnį apie eterinį aliejų baziliką, amino rūgštį triptofaną, sveikesnių krekerių receptą.Ir tikrai pažadame, kad sporto tikrai nepaliekame balandyje - dar tiek daug neaplankėme ir neišbandėme, kad vienbalsiai nusprendėme, jog sportas bus ir gegužę! Tad gegužę rasi ne tik straipsnius apie plaukus, odą, nagus, bet ir apie eterinius aliejus, kursime įvairias namines priemones, gaminsime patiekalus ir daug daug judėsime!! :)
#apžvalga #sportassveikata #tekssportuot #fizinisaktyvumas