Body Pump treniruotė sporto klube "Fankas"

Kaip ir žadėjome, sporto užsiėmimų apžvalgas pratęsiame :) Ir šįkart su tokia priešistore. Sporto klubą "Fankas" rekomendavo net keli pažįstami. Ir ne bet kaip rekomendavo - o stipriai - sakė tiesiog būtina mums nueiti, pamatyti ir pajausti :)

Tai va taip mes ir atsidūrėme Fanke pas Andžej treniruotėje. Tiksliau, atsidūrė Dovilė :) Nes Mildai sugriuvo tos dienos planai, ir nepavyko. Nemeluosim, Dovilė tikrai irgi norėjo atšaukti treniruotę - nes lyg tyčia savaitė buvo itin sunki, bet.. Paskui labai labai labai džiaugėsi, kad susiėmė ir nuėjo!

Kodėl?

Nes!

Pirmas įspūdis tik įėjus - besišypsančios ir smagiai juokaujančios administratorės. Kurios ne tik padeda, palydi, viską papasakoją, bet dar ir pajuokauja - nu tokia super linksma ir jauki atmosfera nuo pirmo žingsnio. Persirengimo kambariai irgi tvarkingi. Ir tada įeini į salę.. O ten pilna pilna žmonių - laisva vieta tik paskutinėje eilėje. Visi dėliojasi priemones, daro lengvus prasitempimo pratimukus, draugiškai šnekučiuojasi tarpusavyje. Viskas atrodo lengvai ir paprastai. Ir tada pasirodo treneris Andžej! Visų akys į jį, o jis draugiškai prieina, pasisveikina su visais, pajuokauja. Ir pradeda treniruotę. Net ne treniruotę, o sakyčiau treniruotę-paskaitą. Nes jos metu Andžej daug daug daug visko pasakoja - kas yra žiauriai super. Ir apie sveiką mitybą, kodėl ji yra svarbi, kokios klaidos daromos. Ir dar - čia ne viskas - apie psichologinius dalykus, kodėl negalima mesti sporto, kaip save motyvuoti. Nu tikrai nerealiai!

O pati treniruotė irgi nerealiai gera! Ne veltui Andžej treniruotės metu net kelis metus pabrėžė, jos tai yra viena populiariausių ištvermės treniruočių pasaulyje. Žinai kodėl? Dėl muzikos!! Nors šiaip ten visas derinys yra fantastiškas - muzika, besikeičiantis tempas, judesiai, pratimai su štangomis ir svoriais ir, svarbiausia - treneris! :) O treniruotę užbaigėm irgi draugiškai - visi kartu paplojo ir bent 5 žmonės turėjom duoti "penkis"! :)


Tai va - tikrai rekomenduojame, Dovilė būtinai ves Mildą! Nes reikia reikia tą pajusti :)


#atrasksavosportą #sportorūšys #sportassveikata #tekssportuot #fizinisaktyvumas