Detoksikuojamės po atostogų!

Pokyčiams reikia atspirties taško. Kažkodėl. Nuo sausio pirmos, nuo pavasario, nuo vasaros atostogų. Ir pasižadame daug dalykų - pradėsiu sportuoti, gersiu daug vandens, valgysiu daug daržovių, subalansuosiu mitybą ir taip toliau ir panašiai. Skamba pažįstamai? :)

Mums irgi! Nes vasaros atostogoms pasiryžti dar didesniems iššūkiams, naujiems sveikiems įpročiams, kuriems darbų sezono metu neatrandi (ar tiesiog nenori atrasti) laiko. Ir tada tos vasaros atostogos taip OP ir ateina... :)

Ir tu būtinai pažadi sau, kad jau šį kartą tai tikrai tikrai. Tikrai sveikiau, tikrai aktyviau. Ir tikrai įgyvendinsi visus sau duotus pažadus - ką ten įgyvendinsi. Jau kaip dėsi, tai net pralenksi save! Irrrr.... baigiasi kaip paprastai.

Nes juk vasara. Juk atostogos. Juk tik vieną kartą. Ir leidžiam sau atsipalaiduoti. Taip nuoširdžiai :) Su ledais, neatrastais desertais. Su kava ir bandelėm ryte, geriausia drauge ir vyno taure vakare. Su daug juoko ir pokalbių, bet be pažadų sau.. :)

Ir žinai ką? Nieko tokio! Mes už tai,kad kartais reikia. Reikia ir tų mažų nuodėmių. Svarbu paskui nekaltint ir negraužt savęs, ir grįžti į vėžes :) Ir šįkart ir norim tau pristatyti detoksikacijos programą, kuri po tokių gerų atostogų padės atsigauti, išsivalyti ir įgauti jėgų darbams.


Taigi:


DAUG VANDENS. Ir nejuokaujam - tikrai. Pradedam dieną su stikline vandens būtinai, tada vėl susidraugaujam su vandens gertuve. Daugiau patarimų, kaip išgerti reikiamą kiekį vandens - mūsų straipsnyje. Reikiamas kiekis vandens padės tavo organizmui greičiau atsigauti.

SPORTAS. Mažiausiai tris kartus per savaitę. Geriausiai - pradėti su rytine mankšta - kasdien. Kodėl rytinė mankšta svarbi - skaityk čia. O šiaip sportuoti reikia, kad gerai išprakaituotum, ir išsivalytum - tiek kūną, tiek mintis. Sportas padės tau vėl grįžti į ritmą. Judėjimas išvaikys tingulį ir nuovargį, ir su naujom jėgom bus daug lengviau grįžti į darbinį ritmą :)

RAMYBĖ. Grįžk į namų ritmą ramiai, be streso. Kasdien atrask laiko sau - su knyga, su meditacija, su gamta (tik jokiu būdu ne su televizoriumi ar telefonu, ar kompiuteriu!). Rask laiko šeimai - skambutis mamai, vakaro knygos skaitymas vaikams, naktinis piknikas su vyru. Tokios lėtos ir ramesnės veiklos padės palaikyti mažesnį streso lygį šeimoje, ir geresnę psichologinę būklę. O juk nuo to priklauso ir mūsų kūno sveikata ir savijauta.

KVĖPAVIMAS. Giliai, taip kad išsipūstų kuo didesnis pilvas :) Taip, kad deguonis pasiektų net kojų pirštų galiukus. Atrask naujų kvėpavimo technikų, ir kasdien jas išbandyk. Gamtoje giliai giliai įkvėpk kelis kartus, kad sugertum į save visą nuostabumą. Dar kvėpavimas padeda, kai jauti, kad tuoj tuoj prarasi kantrybę. Tad - kvėpuok :)

KŪNO ŠVEITIMAS. Reikalingas - nes toksinai išeina lauk, tai nušveiskim juos! Ir šiaip, gaunas toks mini masažas su namų spa. Tad puikiai suderinama su laiku sau. Su naudingu laiku sau. Kaip ir kodėl reikia šveisti - mūsų straipsnyje.


Tad - su lengva detoksikacijos programa grįžtam į kasdienybę :) Mes dar po atostogų mėgstam pasidaryti "pasninko" dieną - kuomet visą dieną geriame tik vandenį, ir taip padedame organizmui išsivalyti. Daugiau apie pasninką rašėme čia.

#atostogos #detoksikacija #tekssportuot #reikiagertivandenį #mylėksave #lepinamės #kvepavimas