Gegužės - grožio mėnesio - apžvalga

Toks toks mėnuo, kuris ima ir prabėga. Žinok atvirai - pačios nespėjom apsidairyti, kad jau birželis. Ta prasme? BIR-ŽE-LIS!! Gi vasara :)

O birželis mus pasitinka ne tik su saule, šiluma, lietumi, bet ir su naujais iššūkiais!

Ar atsimeni, kad pagal metų programą birželis bus skirtas sveikiems draugams ir sveikai šeimai? Ne ne, tikrai nereiškia, jog vat imsim ir uždrausim tau bendrauti su visais nesveikuoliais :D Bet vat imsim ir pakviesim tave ne tik save, bet ir aplinkinius pakeisti! Ooo taip, bus nelengva - tikrai išgirsi įvairių komentarų :) Bet imam ir padarom, gerai? :)


Taigi, iškilmingai skelbiame, jog... BIRŽELIO mėnesio iššūkiai yra:

  • Kartą per savaitę surenk sveiką iškylą! Gali savo kieme, prie ežero, kaime, pas draugus, pas kaimynus ar ...(sugalvok) ir jos metu pakviesk ne įprastus šašlykus išsikepti, o kažką sveiko pasigaminti! Ta proga tikrai pažadame ir mes krūvą receptų :)

  • 1 diena per savaitę be telefono. Ir be kompiuterio, ir be planšetės :) Ką veiksi? Būsi su savimi, su šeima, su draugais, su vaikais :) Ir pamatysi, kiek laisvo laiko atsiras! Tad, imam, pasiryžtam ir padarom! Juk tik 4 dienos, tikrai dangus nenugrius, ir visi išgyvens :)


Tai gi, o dabar apie tą paslaptingai pradingusią gegužę :)

Ar dar pameni, kokie buvo iššūkiai?


Kasdien darėmės galvos masažą - mums labai patiko, ir tikrai tęsime šį ritualą :) Toks puikus dalykas - ir masažas, ir relaksacija, ir nauda -plaukams tikrai patiko šitas reikalas :)

Kaskart prieš maudynes darėm šveitimą sausu šepečiu - irgi nerealus reikaliukas!! Bandei? Oda tokia stangresnė, atsigavusi, o ir pats po to šveitimo tikrai tikrai išsijudini ir išsibudini gerai :)

Kartą per savaitę veido odą lepinome kauke - tai čia irgi buvo super, nes labai dažnai gi tiesiog nespėji - savaitgaliai praeina turbo greičiu, o apie darbo dienas net nekalbame - ten išvis kosmosas. Ir tas laikas dažniausiai nukeliamas vėliau, ir dar vėliau, ir dar... O čia - griežtai buvo įtraukta į planą - ir OP, atsirado to laiko, ir tikrai pasilepinome :) Mums tai išvis smagu išbandyti kažką naujo, tai ir veido kaukių pabandėme, ir tikrai dar daug bandysim - nes kaip jau turbūt supratai, visus nerealius gegužės mėnesio iššūkius tęsiame toliau! Juk lepinimosi nebus per daug :)


Taip taip, gegužę gražinomės ir lepinomės iš visų jėgų :) Gal dėl to ir nepastebėjom, kaip tas mėnuo praėjo??:))) O kaip tau sekėsi su tais "sunkiaisiais" iššūkiais? Kuris labiausiai tiko ir patiko? Ką naujo atradai? Laukiam laiškų!!


O gegužė mums buvo ne tik grožio, bet ir #Lietuvospiknikas mėnuo :) Apie šią iniciatyvą tikrai pažadame atskirą straipsnį artimiausiu metu - nes buvo intensyvu, aktyvu, daug daug susirašinėjimo, bendravimo, idėjų, daug nuostabių žmonių ir viena beprotiškai fantastiška LIETUVA! Būtinai kartosim, taip? :)


Tai gi, o gegužę mes tau pirmiausiai pristatėme iššūkius, ir parodėme, kuo jie ypatingi - galvos masažas ir šveitimas sausu šepečiu.


Tada grįžome prie eterinių aliejų temos, ir apžvelgėme kadagį ir rozmariną.


Irrr... į eterį išleidome jau trečiąją Vainiaus pamoką! Šįkart - apie pritūpimus ir užpakaliuką - tikras vasaros hit'as :)


Tada prisiminėme nuostabųjį balandį, ir aplankėme dar kelias sporto treniruotes: sporto klube "Fankas" išbandėme BodyPump, apsilankėme pas Igną Dombrauskį ir "šešios trim", ir pasportavome kartu su vaikais ir Aiste jos treniruotėje "Mamos sportuoja kartu" - nuostabu! :)


Įkėlėme kelis lengvus vasariškus receptus - nuostabiuosius popkornus ir naujovišką saldžią sriubą.


Pasidalinome plaukų kaukės receptu :) Ir dar nuostabesnės knygos apie plaukus apžvalga - tikrai rekomenduojam :)


Jaunųjų gydytojų asociacija papasakojo mums apie sportą nėštumo metu, apie vaisto kelią į rinką, apie generinius vaistinius preparatus.


Apsilankėme "SweetRoot", ir dar moteriškai pakalbėjome su Rūta iš "Manilla".


Ir dar ne viskas! :) Parašėme krūvą straipsnių apie grožį! Apie celiulitą ir kaip jį išnaikinti, kalbėjome apie plaukus, kodėl gi jie slenka, ir, svarbiausia - ką daryti, kai plaukai slenka?? Aptarėme vietinius produktus ir tai, kodėl reikėtų juos rinktis ir būtent juos valgyti. Ir net pasidalinome tokiu mini patarimu, ką reiktų daryti, kad bikini zonos nebertų :)


Tad, keliam sparnus ir lekiam į trasą! Uoj..lekiam į birželį :) Be telefonų ir su draugais :)
#apžvalga #grožis #manilla #receptai #geraknyga #eteriniaialiejai #gerabendrauti #iššūkis #Lietuvospiknikas