Kaip monų monai jaunystę ragavoMažas nuotykis. Iš kurio - būsim atviros - tikrai labai daug nesitikėjome.

O prasidėjo viskas tada, kai gavome kvietimą į degustaciją, pavadinimu "Daugiau sveikatos". Na taip - sveikatos niekada daugiau nepamaišys :) Tačiau tekste nurodoma, kad degustuosime naująją sulčių ir maisto programą "Jaunystė". Na ir dabar taip visai atvirai - kas tokio jau gali būti sultyse ir salotose? Kas tokio, ko mes dar nebūtume ragavę/bandę/gaminę pačios?


Ir vat čia ir suklydom su savo išankstiniais nusistatymais - labai nustebino, sudomino ir... pažadino skonius (ir gal net atvėrė akis? :) ). Nes žinai, atrodo kad sultys yra sultys - visos vienodos, visos tokios pačios, visos žinomos ir pažįstamos - tiek skoniais, tiek savybėmis ir pagrindiniais deriniais. Tai va, pasirodo ne :) Pasirodo, kad gyveni ir mokaisi :)


Tai apie viską nuo pradžių - degustacija vyko viename iš "FitFood", kuris įsikūręs Vilniaus Akropolyje. O visą pristatymą vedė net trys žmonės:

Gintarė Jonaitytė - augalinės mitybos ekspertė, natūralaus maisto receptų kūrėja . Būtent ji sukuria visas sulčių programas (ne tik sukuria, bet ir suderina ir subalansuoja - kad visko užtektų).

Vaidas ir Vilma Deksniai - "FitFood" savininkai, tiesiog natūraliai gyvenantys visa "FitFood" idėja - ieškantys ir kuriantys naujus produktus, išbandantys ir tobulėjantys.


Ir tada - mūsų ragautoji naujiena - sulčių ir maisto programa "Jaunystė". Tai gi, visų pirma ji ypatinga tuo, kad tris dienas tu gausi visai skirtingus sulčių kokteilius ir maistą - salotas. Visas dienas pradėsi stipriaisiais organizmo žadintuvais - vadinamaisiais šotais (juos rekomenduojama išgerti iškart atsikėlus, aba po stiklinės vandens). Tie šotai - kažkas nerealaus! Tokie itin koncentruoto skonio, bet tikrai verti žadintuvo vardo - ypač trečiosios dienos "Antivirusas" - gėėėris!

Tuomet seka rytinis sulčių kokteilis arba sultys - jas gali išgerti vienu kartu, arba gerti palengva iki pietų. Pietums pagal šią naują programą gausi salotas. Čia vau - žaliųjų brokolių salotos, kurios tikrai vertos nuodėmės (tikrai gaminsimės namie!).

Tuomet pavakariams ir vakarienei vėl sulčių kokteiliai/sultys.


Kas patiko? Kad visa programa tikrai labai subalansuota - savo eiliškumu, dienos ritmu, kalorijomis, skaidulų ir maistingųjų medžiagų kiekiu. Ir skoniu - produktai tarpusavyje derantys, labai labai skanūs (o dar ir maistingi!) ir tikrai suteikiantys energijos. Kadangi degustacija vyko vakare, o po jos dar laukė ilga kelionė namo, tai tikrai Dovilė buvo nusiteikusi sustojus degalinėje griebti didelį puodelį kavos. Ir va, sustoji po degustacijos degalinėje, ir tada galvoji - kokios dar kavos?? Ir taip su šypsena iki ausų ir pilna galva idėjų, ir su tookia energija!! Kad jokia kava tiek neduotų :) Tikrai žadame šią programą išbandyti pačios!


Įspūdžiai?

Nuostaba. Energija. Laimė. Ir dar kažkokia vidinė ramybė. Nes žinai, mes su vyrais juokaujam, kad rugsėjis yra adaptacija vaikams (po atostogų prie mokyklų ir darželių). Bet tuo pačiu adaptacija vyksta ir mums (gal net didesnė), nes vėl įsisuki į intensyvų tempą, vėl ankstyvi (ir tamsėjantys) rytai, vėl daug vaikų logistikos reikalų - namai/darželiai/mokyklos/būreliai, vėl daug daug planavimo ir vėl pilna galva - visko. Ir na tampi toks truputį išėjęs iš savęs - lyg ir viskas gerai, bet tuo pačiu tame veiksme imi ir pameti save. Ir tada atsiduri "FitFood" - atsisėdi, ir klausai Gintarės patarimų apie maistą, klausai kaip Vilma pasakoja apie maisto gamybą, apie tai, kaip ji pati kuria receptus, ir Vaidas priduria, kad svarbiausia yra gaminti su meile. Ir žinai, pabuvęs pas juos tu pajunti tą ramybę skubėjime, tikrumą ir meilę maistui. Pabūni, ir išsineši dalelę kartu. :)


#fitfood #jaunyste #sultys #mityba