KNYGA - Aromaterapija vaikams. Valerie Ann Worwood.

Su aromaterija mes draugaujam. Ir tikri labai smagiai draugaujame :) Užtat buvo nerealiai smagu sulaukti naujos knygos apie aromaterapiją, kurią išleido leidykla "Dvi tylos", Ir knyga ne bet kokia, o skirta mamos apie vaikus!

Žinok nemeluosime - knygą tikrąja ta žodžio prasme prarijome - vos ištaikę laisvesnę popietę. Nes tokia išties absoliučiai nerealiai fantastiškai naudinga ir įdomi knyga. Apskritai, mūsų nuomone ji tiesiog privaloma kiekvienos šeimos bibliotekoje.

Tai gi, kas mums labiausiai patiko:

  • Knyga skirta vaikams, bet subalansuota visai šeimai. Ir labai naudingai knyga pradedama pačiu svarbiausiu įvadu į aromaterapiją. Kas tai yra, kodėl tai yra naudinga (net ir turint modernius vaistus), kodėl būtent vaikams.

  • Labai smulkiai aprašyti visi aromaterapijos taikymui reikalingi produktai ir priemonės. Kas, kam ir kada bus naudojama, kur galima įsigyti. Tiesiog labai paprastai ir konkrečiai. Mums patinka - gali pasiruošti tokią aromaterapijos vaistinėlę :)

  • Labiausiai patiko tai, kad namų sąlygomis aromaterapiją siūloma naudoti tik išoriškai, jokiu būdu nepadauginant dozių. Mes irgi tik už tai! Iš tikro, labai patiko dar ir tai, kad yra daug lentelių, kuriose nurodoma kokio amžiaus vaikams kokie eteriniai aliejai ir kokiomis dozėmis gali būti naudojami. Ir tikrai su visomis atsargumo priemonėmis. Nes mes tikrai sutinkame su tuo, jog aromaterapijoje "mažiau yra daugiau"!

  • Geriausia ir naudingiausia dalis - ilgas ilgiausias (nemeluojame!!) ligų sąrašas, su būdingais simptomais, ir su aromaterapijos priemonių sąrašu. Ir na mes tikėjomės kažko panašaus, bet kad tiek daug! Ligų tikrai daug ir pačių įvairiausių. Bet kas svarbiausia - aromaterijos priemonių dar daugiau - nuo tų tradicinių garinimų iki kompresų, vonelių, loslonų. Ir tas ligų sąrašas - tai tikrai nereikia suprasti tiesiogiai - ten ir ligos, ir visokie negalavimai, ir tiesiog kasdienybės palengvinimai. Tikrai be galo naudinga!

  • Kvapas!! Knyga atėjo kartu su "Kvepianti keramika/scented ceramics" dovana. Bet ne vien tai. Na visos leidyklų knygos mums kvepia - ir taip, mes mėgstam tą šviežių knygų kvapą. Bet ši knyga - ji kvepia dar dabar, tokiu knygiškumu, namiškumu. Ah, nerealu!

  • Iliustracijos. Reikia jas pamatyti. Ne - ne pamatyti, o pajausti. Ten ne šiaip fotografijos, ten lietuviškų žolynų, kurie visą vasarą buvo džiovinami tarp vaikiškų knygų puslapių, fotografijos. Atsimeni, kaip vaikystėje būtent taip ir darydavom? Įkvėptos mes net su savo vaikais išėjom pažoliauti - kiek smagumo, juoko, nekantravimo - o kada?! :)

Tad pabaigai. Mes tikrai esame įsitikinusios, kad ši knyga turi būti kiekvienos šeimos bibliotekoje.. Todėl, kad ji viena iš tų, kurias skaitai ne po vieną kartą. Todėl, kad ji viena iš tų, kurias laikai artimiausioje lentynoje, po ranka. Ir dar todėl, kad ši knyga viena iš tų, kurias perduodi iš kartos į kartą. Mes turime tokių knygų iš savo mamų ir močiučių. Tokių, kur informacija nepasensta. Tokių, kurios su metais tik vertingėja. Tai va šita knyga būtent tokia!


MONŲ MONAI verdiktas: Ar dar reikia jo? UŽ! Privaloma. Ir kuo daugiau tokių knygų - su idėja, kokybiškų ir taip natūraliai įsiliejančių į šeimos gyvenimą.


Įsigyti gali leidykloje "Dvi tylos", el. paštu: info@dvitylos.lt

Arba čia.


#aromaterapija #geraknyga