KNYGA. "MAISTAS: ką mes darome su juo, o jis su mumis". G. Azguridienė

Knyga, kuri tikrai patenka į mūsų TOP10, kai kalbame apie mitybos knygas. Ir turime ją turbūt nuo pačio išleidimo :) Įdomiai suskaitėme patį pirmąjį kartą, ir visus sekančius. Nes taip - tai viena iš tų knygų, kurias vis atsiverti. Kad prisimintum, kad iš naujo atrastum, kad pasitikrintum, kad pasitvirtintum. Tokia mini mitybos enciklopedija, parašyta lengvu ir suprantamu stiliumi. Ir jei jau prakalbome apie stilių, tai rašymo stilius toks tikrai labai smagus - įdomaus pašnekesio stiliaus. Įtraukiantis, pagaunantis, ir jausmas toks, lyg kalbėtum su vyresne drauge, kuri kartais mėgsta net lengvai tave pamokyti ar pabarti :)

Ir kaip jau supratai - knyga yra apie maistą. Apie maistą plačiąja prasme - mitybą. Ir apie mitybą šiuolaikiškai - aptariant dabartines tendencijas ir tai ką gali rasti parduotuvių lentynose. Aptariant tavo nepastebimai suformuotus pirkimo įpročius, ir tai, į ką tikrai vertėtų perkant atkreipti dėmesį. Aptariant pagrindinius ir dažniausiai naudojamus maisto priedus - aiškiai ir suprantamai. Ir kas svarbiausia - negąsdinant. Nes ne visi nesuprantamai skambantys žodžiai yra blogi :) Reikia tik juos suprasti. Ir aptariant mitybą kaip sistemą bei jos kitimą laike. Kaip į mitybą buvo žiūrima anksčiau, ir kas (bei kodėl) pasikeitė. Ir tada - praktiškoji dalis. Einame į virtuvę! Na ir žiūrim ką turim. Labai kasdieniškai ir suprantamai Guoda papasakoja apie gaminimo principus, apie tai, ką ji pati gamina ir pateikia savo receptus.


Ir žinai kas dar mums patiko? Na gerai, ne patiko, o vis dar patinka, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl nuolat atsiverčiam :) Nes knygoje Guoda pateikia ne vien tik asmeninį savo požiūrį į mitybą, į mitybos tendencijas ir į tuos pačius produktus. Na taip, tikrai rasi ir jos nuomonės, ir asmeninės patirties, bet taip pat rasi ir įvairių ir plačiai aprėpiančių požiūrių. Tarkim kalbama apie daržoves, apie jų paruošimo būdus, ir kaip tai vertina tradicinė šiuolaikinė mityba. Ir lygiagrečiai pateikiamas ajurvedos vertinimas. Ir visa tai pateikiama taip labai natūraliai ir gražiai - nepriešinant, nelyginant ir neieškant vieno tobulo ar geriausio būdo. Tiesiog pateikiama. Ir paliekama teisė skaitytojui pačiam susidėlioti pagal save, pačiam priimti sprendimą. Nes visada geriau kažką daryti, nei nedaryti :) Kaip ir su sveika mityba - geriau sveikiau, po truputį ir sveikiau :) Ir taip mažais žingsneliais pirmyn.


Tad tikrai super naudinga knyga. Ir tikrai nekeista, kodėl ji išsilaiko mūsų TOP10 :)


MONŲ MONAI verdiktas: tikrai . Kaip jau ir supratai, mes vis dar ją tebeskaitome :) Tad matyt kažkas tokio gero ten garantuotai yra :)


O knygą įsigyti gali ČIA.

#maistas #sveikasmaistas #livinn #sveikamityba #geraknyga #knyga #knygosapžvalga #skaitytibūtina #būtinaireikiaskaityti #aržinaikąvalgai #žinotiirsuprasti #apžvalga

Related Posts

See All