KNYGA - Nijolė Degutienė - Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai

Ei ei, na ne gi tikėjaisi, kad pradėsim grožio mėnesį neapžvelgę kokios nors knygos apie grožį? Na jau ne! :) Ir knyga tikrai ne bet kokia, o tokia nuostabių nuostabiausia, tokia nepakartojama, ir viena iš tų, kur atsiverti bent kartą per mėnesį (dažniausiai kartą per savaitę net!).

Bet apie viską iš pradžių. O prasidėjo viskas labai labai paprastai. Prieš metus, rudens pabaigoje mūsų Dovilė visai nedraugavo su savo plaukais - pradėjo jie slinkti, plonėti, ir šiaip tokie visai "nedraugiški" darytis. Todėl teko ieškoti priemonių, kaip čia su jais susidraugauti. Į pagalbą buvo pasitelktos draugės, internetas, kirpėja. Ir kadangi buvo prieškalėdinis laikotarpis - į pagalbą atėjo ir Kalėdų senis su geriausiom dovanom - knygom! Tarp jų buvo ir ši :)

Ir kaip jau supratai - knyga apie plaukus :) Išsamiai, profesionaliai ir tuo pačiu suprantamai, su praktiniais patarimais, nuotraukomis. Tokia kasdieninė paprasta, bet labai naudinga knygutė. Apie nuostabią moterį Nijolę, kuri prižiūrėdama plaukus aliejais juos ne tik sustiprino, bet ir užsiaugino ilgus, sveikus. Ką dar rasi knygoje? Apie plaukų sudėtį - kokia gi būtų knyga apie plaukus kitais. Rasi apie aliejus. Va šitas skyrelis mums tas dažniausiai atsiverčiamas ir yra - kadangi labai kompaktiškai surašyti visi augaliniai aliejai ir išvardinta, ką kiekvienas iš jų padaro tavo plaukui. Tada kitas skyrelis (lygiai taip pat dažnai atsiverčiamas) - apie eterinius aliejus ir jų pagalba plaukams. Tai vat šių dviejų skyrelių pagalba mes ir maišome įvairius mišinius plaukams, ir tepam :) Nu ir ką galim pasakyti - Dovilė jau pradeda susidraugauti su saviškiais! O sutapimas ar ne - slinkti jie nustojo būtent po to, kai paskaičiusi šitą knygą ji pradėjo plaukus masažuoti įvairiais aliejų mišiniais :)


Tai gi, tokia tikrai nereali, ir praktinė, ir labai pritaikoma knyga. Kuri ypač tinka pradžiai - viskas surašyta su paaiškinimais, su nuotraukom (tiesa, jos nespalvotos), su instrukcijomis. Papasakota, kaip gaminti aliejų mišinius, kiek ko dėti - tikrai viskas labai aiškiai ir tikrai užkabinančiai :) Ir tų aliejų mišinių ji pateikia labai labai daug - plaukų ilgiui, šaknims, plinkančioms vietoms, žiliems - žodžiu tikrai vos ne visoms gyvenimo situacijoms gali rasti aliejų mišinį, kuris tiesiog palengvins tau gyvenimą :)

Pabaigoje autorė dar papasakoja ir apie plaukų šampūnus, ką juose gali rasti gero (ir negero), paaiškina visas sudedamąsias dalis, šiek tiek apie plaukų dažymą. Ir aišku - apie mitybą ir plaukus :)

Va kiek visko daug naudingo gali rasti tokioje tikrai nestoroje knygoje :)


Tad labai rekomenduojam, labai! Plius, ir mūsų šio mėnesio iššūkis - masažuoti galvą kasdien bent po 1 minutę - puikiai suderinamas su šia knyga. Masažuok su aliejų mišiniu - dviguba nauda :)

Dar dvejoji? Štai, knygos anotacija: "Dažnam žmogui plaukai ima retėti, lūžinėti, galai skilinėja, jie nebeužauga ilgi, iškrenta vos 25-30 cm ilgio. Plaukų priežiūra aliejais duoda neįtikėtinų rezultatų - plaukai tankėja, nebelūžta, jų amžius pailgėja, galai nesišakoja, užauga ilgesni."


MONŲ MONAI verdiktas: UUUUUUUŽŽŽŽŽ!!!!! Neabejotinai, ypač gegužę tai turi patekti į "must have" sąrašą! :)


Knygą įsigyti gali čia.

#geriausiosknygos #geraknyga #knygosapžvalga #knyga #plaukai #eteriniaialiejai #aliejai #masažas