KNYGA - Penkios vaikų meilės kalbos. G. Chapman, R. Campbell

Knyga, kuri yra tokia populiaroji klasika vos ne. Apie kurią tikrai seniai girdėjom, vis pavartydavom (bet ji vis nukeliaudavo į tą "kito karto" sąrašą) ir va jau kai perskaitėm, tai negalėjom patikėt, kad tiek ilgai išgyvenom be jos :) Juokaujam, žinoma. Bet jei rimtai - labai lengvai skaitoma, su daug daug praktinių pavyzdžių, super duper užkabinanti. Ir šiaip - tokia labai žemiška ir gyvenimiška - tad puikiai tinkanti kaip lengvas vasaros ar vakaro skaitinys.

Tad apie ką ji? Apie tai, kad kiekvienas vaikas (o šiaip net ne vaikas, bet kiekvienas žmogus) meilę supranta ir išreiškia naudodamasis penkiomis meilės kalbomis - fiziniais prisilietimais, palaikymo žodžiais, kartu praleistu laiku, dovanomis arba paslaugomis. Ir apie tai, kad kiekvienas iš mūsų turi tą vieną pagrindinę meilės kalbą.

Tad šioje knygoje gali atrasti, kokia gi tavo vaiko pagrindinė meilės kalba. Ir beje - ne tik vaiko - bet taip pat ir kokia tavo, tavo antros pusės pagrindinė meilės kalba!

Kam to reikia? Kad suprastum, ar savo meilę vaikui rodai vaikui labiausiai priimtinu būdu. Juk nesakyk - būna, kad rodos tikrai nebežinau, kaip daugiau jau parodyt, kad myliu, o jis/ji dar vis vien nesupranta. Tai va - paskaitom ir atrandam, kokia yra pagrindinė mūsų meilės kalba.

Ir dar labai labai naudinga savo meilę rodyti pačiais įvairiausiais būdais. Čia kad nepamirštume :) Kad užsisukę rutinoje nelaikytume meilės artimiausiems savaime suprantamu dalyku. Kad suprastume, jog meilė - tai ne vien pasakymas "myliu". Tai žvilgsniai, žodžiai, dovanos, pagalba, komplimentai, laikas kartu ir dar daug daug daug dalykų. Tai gi, raitojamės rankoves ir lekiam rodyti savo jausmų :)

Kad kaip knygos autoriais sako - mūsų (ir mūsų vaikų, ir mūsų artimųjų) meilės rezervuarai visada būtų pilni!


MONŲ MONAI verdiktas: UŽ! Būtinai skaitysime ir kitas šios serijos knygas. Nes kaip ten sakoma - meilės niekada nebus per daug!! :) ;) :)


O knygą įsigyti gali čia.

#vaikai #meile #laikasirdviese #laikasšeimai #būksušeima