Kodėl Kalėdos yra ŽIAURIAI gerai!

Uch, kaip mums nepatinka tas burbėjimas ant Kalėdų: ‘komercija’, ‘parduotuvių metas’, ‘pinigų švaistymas’ ir pan. – juk ir tu žinai bent vieną žmogų (mes ir ne vieną :) ), kuriam labai nepatinka Kalėdos, nes jos komercializuotos, nes pilna amerikietiškų tradicijų, nes išleidi kalnus pinigų ir t.t.


Bet o kodėl? Ar ne patys jas tokias susikuriam? Nenori komercinių Kalėdų? Prašom: daryk rankų darbo dovanas, nevažiuok kiekvieną savaitgalį į prekybos centrą, nepirk Kalėdinių papuošimų – juos irgi gali pasidaryti pats. Ir tavo Kalėdos bus labai nekomercinės.


Juk viskas tavo rankose – ar manai, kad draugai įsižeis gavę ne vyno butelį/L’occitane rankų kremuką ar kokią smulkmeną, o tavo virtą uogienės induką? Tikrai ne. O mes labai mėgstam į dovanų darymą įtraukti ir vaikus – sausainius kepti, uogienes marmaluoti, rašyti ant indelių ir kitus darbelius daryti jie tikrai labai mėgsta. Aišku gal kai kuriems greičiau atsibosta, bet dalį laiko jie tikrai būna net labai įsitraukę ir paskui dovanoja SAVO dovaną.


Nes iš tiesų juk tas labai daug laiko užima – ką padovanot draugams, bendradarbiams, giminaičiams – iš tiesų visi viską turi, ko reikia, arba jei kažko neturi tai irgi turbūt už tuos 5/10/15 eurų, kuriuos numačius vis tiek nenupirksi ir gaunasi toks slampinėjimas po parduotuves, kokia mielą smulkmeną nupirkti. O kodėl ne padaryti? Kodėl ne pagaminti gurmanišką vakarienę draugams ir va taip juos pasveikinti? Yra tūkstančiai idėjų kad ir tam pačiam pinterest'e – ką galima pagaminti dovanų Kalėdoms, tik išsirink :)


Kai taip šiltai ruošiesi šventėm – tikrai netrukdys pilni prekybų centrai savaitgaliais (o kuo arčiau Kalėdos tuo pilnesni jie ir darbo dienom), kalėdinės dainos tik sukels nostagiją ir išvis tas laikas bus tikrai magiškas. Gi gali pasidomėt net ir mūsų senolių tradicijom – kaip jie švęsdavo, gal kokias tradicijas panaudoti šiemet – visai kitokia šventė gausis :)

#kaledos #pasidarykpats #pozityvumas #laimė #idejos #būksušeima #keiskis #atraskharmonija

Related Posts

See All