Laimės statistika

Parankiojom įdomių skaičių ir faktų apie laimę - gal užkrėsim a? :)


-Lyginant laimingiausias pasaulio šalis su nelaimingiausiomis pusė "laimės skirtumo" sudarė skirtumai tokiuose dalykuose kaip galimybė kažkuo pasitikėti iš artimos aplinkos, dosnumas, laisvės jausmas, korupcijos nebuvimas.

-Susituokę žmonės yra 10% laimingesni nei nesusituokę :) linkėjimai mūsų vyrams ;*

-Laimingiausi pasaulio vaikai gyvena....Meksikoje :) toliau seka Ispanija, Brazilija, Vokietija.

-Vartotojiškumas visuomenėje išskiriamas kaip vienas didžiausių laimės smugdytojų; apskritai pinigai ir jų troškimas yra nuodas laimei. Atkreipkite dėmesį kaip jų visada negana - su kiekvienu algos pakėlimu vis norisi daugiau. Jei kažkada užteko palapinės ir gražaus vaizdo, vėliau motelio, tada trijų žvaigždžių viešbutuko, tada keturių, o ateina metas, kai turbūt nusifiltruoji rezultatus nuo brangiausių ir ieškai "laimės" ten. Tiesiog nebesidžiaugi mažais dalykais.


-Vaiko turėjimas pasirodo sumažina laimę... 0,24% :D čia turbūt kaip kam :)

-Laimingos poros penkiskart dažniau apsikeičia teigiamais dalykais nei nelaimingos: ir tai nereiškia, kad joms tiesiog pasisekė, ne, tiesiog jos išsiugdė įpročius sakyti komplimentus, bendrauti po darbo, susirašyti dienos metu, juoktis kartu, leisti laisvalaikį KOKYBIŠKAI kartu;

-Tyrimas Belgijoje parodė, kad turtingi žmonės mažiau vertina ir trumpiau prisimena pozityvius įvykius savo gyvenime;

-Nuo depresijos gydomi žmonės daug rečiau ir vėl ja suserga jei yra "gydomi" tik sportu;

-Šalies laimingumui vieną didžiausių įtakų daro būtent bendruomeniškumo jausmas ir dažnos bendruomenės šventės;

-Sportas padaro smegenis laimingas :) užtenka 20 minučių greitesnio ėjimo lauke (dviguba nauda);

-40%- tiek ne vienas šaltinis išskiria kaip dalį laimės, kuri priklauso tik nuo mūsų, t.y. nuo mūsų požiūrio, veiksmų ir pan.

-2-3 mylėjimosi kartai per savaitę stipriai prisideda prie laimės ;)

-Vienas įdomus tyrimas Didžiojoje Britanijoje, kuriame dalyviams buvo duodama paragauti šokolado, tik prieš tai pusei jų buvo užduoti klausimai ir parodyta banknoto nuotrauka, o kitai pusei taip pat užduoti klausimai ir parodyta neutrali nuotrauka, parodė, kad žmonės, kuriems primenami pinigai mažiau mėgaujasi mažais gyvenimo malonumais - tokiais kaip šokolado gabaliukas. Tiek šis tyrimas, tiek kiti rodo, kad nors pinigai iš tiesų suteikia daugiau galimybių, bet atima galimybę ar gebėjimą džiaugtis mažais dalykais. O pinigų tik norisi daugiau..

-Pasirodo reikia 6-7 bendravimo valandų per dieną, kad jaustumeisi nuolat laimingesnis. Taigi grįžus namo marš bendraut su šeima, o ne lįst į virtuvę/prie televizoriaus/į žurnalą :)
#statistika #laimė #būksušeima #tekssportuot #mylėksave #motyvacija #gerabendrauti