KNYGA - Liaukitės vaikus auklėti-padėkite jiems augti - Z. ir N. Nekrasovos

Knyga, kuri bent mums padėjo tuo metu, kai jau esi pertekęs visokiausios informacijos apie vaikų auklėjimą. Net gi sakytume -pasimetęs. Kuri tiesiog ima ir sugrąžina tave atgal, primindama, kad auginti vaikus - tai ne stengtis juos padaryti tokius, kokių tu nori. Auginti vaikus - tai suteikti pagalbą ir leisti jiems būti savimi.Kodėl ji patiko mums? Na, visų pirmą dėl savo turinio. Dėl plataus turinio, kuris kartais kitose knygose tikrai nervina. O čia tas platus turinys labai gražiai sudėliotas į stalčiukus - aiškiai, plačiai, lengvai. Iš pradžių peržvelgiamos visos visų tėvų ir vaikų pagrindinės nesusikalbėjimų priežastys - draudimai, kantrybės, išdaigos, baimės, didysis "NE!", bausmės ir kaltės, supermamų tipas, ir dar kartą kantrybės dilema. Na ir šiaip daug visko - kaip ir toje kasdienybėje su vaikais - tikrai veiklos netrūksta (tik žinių ir kantrybės).

Ir tada palengva pereinama prie antros dalies - vaikų (ir jų auklėjimo/auginimo subtilybės) atsižvelgiant į jų amžiaus tarpsnius. Pradedant nuo kūdikystės ir baigiant... paauglystė (autorių gražiai vadinama pereinamuoju laikotarpiu).

Tad knyga tikrai tokia ne vienkartinė - labai smagiai pesiskaito tiek pirmą kartą, tiek kitus kartus kartojant (nebūtinai visą iš eilės, bet tiesiog tuo metu aktualius tarpsnius).


Iš viso, apie vaikų auklėjimą (šių autorių gražiai vadinamą vaikų auginimu) galėtume daug daug kalbėti. Nes žinai - nori vairuoti, tai privalai išsilaikyti vairuotojo teises - gauni tiek teorinės, tiek praktinės informacijos, laikai egzaminą. Tuo tarpu jei nori turėti vaikų - tiesiog turėk. Nėra jokių pivalomų teorinių ir praktinių kursų, jokių tėvystės egzaminų. Tad naudojamės tuo, kas yra - knuygos. Realiai rekomenduojame perskaityti kuo daugiau, ir atsirinkti sau (ir savo vaikams) tinkamiausią informaciją. Ir dar sėkmės (ai, nors gal geriau kanrybės :) ).


MONŲ MONAI verdiktas: mes tikrai UŽ. Ir už tai, kad reikia perskaityti kuo daugiau tokių knygų! Tikrai rekomenduojame!


O knygą įsigyti gali čia.


#apžvalga #knyga #geriausiosknygos #knygosapžvalga