Lietuviški (ir ne tik) vasaros atradimai.

Vasara skirta atradimams!! Taigi, o apie gerus atradimus reikia kalbėti, ir jais dalintis :) Tad ir šįkart norime pasidalinti savo vasariškais atradimais - išskirtinai lietuviškais, bet taip jaukiai ir greitai lipusiais ir prilipusiais. Ir temos bus nuo kosmetikos iki... saldumynų! Ech, ta gražuolės saldžioji vasara, su mažom nuodėmėm..


Ir pradžiai, mūsų ankstyvos vasaros atradimas - lietuviška kosmetikos gamintoja "Manilla". Ir tas atradimas toks ne visai moteriškas - na moteriškas - nes moterys gi visus namų kampus laiko, ir vyrais rūpinasi?? :D Tai va, "Manilla" turi tokį vyrišką veido drėkiklį "Madagaskaras". Žinokit - nerealus!! Va Dovilės vyras yra ypač (ta prasme, tikrai ypač ypač!!!) kritiškas visiems kremams, ir jam labai mažai kas tinka ir patinka. Ir jau kad antrą kartą kažką nusipirktų - nelabai ji ir prisimena tokio atvejo. Ir nu dar žinai, kaip būna su vyrais ir natūralia kosmetika? Taaaaip, jiems jei pasakai, kad kosmetika natūrali, tai atrodo, kad pasiūlai molio ant veido užsitepti - nei rezultato, nei kvapo, nei vaizdo :)))) Tai va, ir šiuo atveju, kai mūsų Dovilė išrinko vyrui kremą - jis, na jei taip atvirai, nebuvo itin patenkintas - tipo ehmmm, vėl ta tavo natūrali? Ir tada, kitą rytą išeina iš vonios visas patenkintas, nes pasirodo - tiko ir patiko! Tai va, pačiai Dovilei tai labiausiai patiko kvapas - toks subtiliai vyriškas, bet toooooks nerealus - iš pradžių ji tikrai galvojo, kad vyras naujus kvepalus įsigijo :))))) o Dovilės vyrui patiko viskas - tekstūra, pojūtis, naudojimo galimybės (po skutimo, kai sausa oda, kasdien, kai nudegi saulėje...), ir neabejotinai kvapas! Ir žinai ką? Pirmas kremas, kuris yra kartojamas! Tad tikrai dedame didelį ir riebų pliusą, ir sakome, kad tai tikrai vienas iš didžiausių net ne šios vasaros, bet viso vyriško gyvenimo atradimų :)

O kad jau pradėjome apie "Manilla", tai jie dar turi ir populiariają haliurono rūgštį - tikrai nepamainomas dalykas. Beje, apie ją jau rašėme (straipsnį gali rasti čia). Ir dar viena absoliučiai šviežia naujiena - būtent "Manilla" haliurono rūgštis laimėjo aukso medalį parodoje "Rinkis prekę lietuvišką 2017" ir tapo "Lietuvos metų gaminys 2017" ! Įsivaizduoji? :)

Ir dar šiek tiek apie "Manilla" :)))) Taip taip, mums visa ši kompanija (kartu su nuostabiąja Rūta priekyje) yra kažkoks vasaros atradimas! Tikrai - daugiau tokių žmonių :) (Beje, interviu su Rūta gali rasti čia.) Bet va, dar vienas iš naujesnių gaminių - DD veido kremas su atspalviu. Tikras puikumas - žinok visą vasarą išgyvenom tik su juo - tiek kaip paprastas kremas, bet tuo pačiu lengvai viską sulygina, ir nuo saulės apsauga, ir dar tas kvapas... Žinok, Dovilė lengvai pavydėjo savo vyrui "Madagaskaro" kvapo, ir tada, kai išbandė DD veido kremą - apsikaifavo :D Nes tas kvapas - kažkas tokio lengvai tropiško ir moteriško, ir vasariško, ir tik pasitepi - ir atostogos :) Beje, kai vasarą prie jūros lengvai neapskaičiavom laiko ir čiut nusvilom - pirma pagalba vėl gi buvo šis kremas - lengvai atvėsino, paslėpė raudonį ir... veidas tikrai liko patenkintas. Tad - irgi kartosim :)


O vienas iš mūsų vasaros iššūkių ( na ne viešų, bet tokių sau) - buvo susijęs su blakstienom. Tiksliau bandėme vykdyti blakstienų detoksikacijos programą :))) Apie tai, kaip mums sekėsi - tikrai greitu metu pažadame atskirą straipsnį. Bet vat to iššūkio ir mini programos metu ėmėme ir visai netyčia atradome natūralų blakstienų serumą "MYLI". Visas lietuviškas ir visas išskirtinai moteriškas produktas. O visai neseniai kalbinome ir dvi nuostabias "MYLI" įkūrėjas - interviu gali rasti čia. Tad, ir serumas puikiai tinka prie mūsų vasaros atradimų sąrašo :)

Dar viena tema, apie kurią tikrai rašysime kitą mėnesį - muilai. Mes juos dievinam. Rimtai :) O kai dar praeitą vasarą (berods Kernavėje vykstančiose "Gyvosios archeologijos dienose") atradome "Muilo ūkį" - tai išvis. Amžina meilė :) Dar viena iš tų tikrų, jaukių ir nuoširdžių įmonių. Kurie ne 'daro' verslą, bet gyvena, tiki ir dalinasi. Kaskart užsukę nusipirkti muilo, gauname ne tik muilo, bet ir geros nuotaikos dozę ir jaukų pokalbį :) Bet vėl - interviu su savininkais jau visai netrukus, tad išlaikysim intrigą :) O jei apie pačius muilus - tai būtent pas juos visi yra savotiškai nuostabūs. Dovilės vyro topas - degutinis muilas - originalus visomis prasmėmis. Ir kaip sakoma - deguto muilui neutralių jausmų nėra - arba myli, arba nekenti :)


Lūpų dažai. Mamų jautrioji dalis :D Kai tampi mama, tai tas noras gražiai atrodyti tikrai nedingsta, tiesiog... Jam lieka vis mažiau laiko :) Plius, ypač kas liečia lūpų dažus, pradedi ieškoti alternatyvų - kad nebūtų baisu, jog vaikas duos bučkį, ir su bučkiu gaus dozę lūpdažio :D Tai vat taip ir mes atradom natūralius lūpų dažus iš "Kvapų namai". Spalvų pasirinkimas - labai didelis. Tai jie mums tapo kasdieniniu 'must-have' rankinėje - lengvai pasidažo, nėra sintetikos skonio, ir tikrai nebaisu duot bučkį vaikui :)

Norim būti gražūs? Taip! Bet didžiausias grožis - turėti reikiamą kiekį energijos (čia tėvams, nes vaikai tos energijos ir taip turi tikrai ne per mažai...), dar būti sveikiems, gerai miegoti, ir kad viskas tinkamai funkcionuotų. Tai va, prie šitų mūsų norų puikiai tiko magnio aliejus iš "Gera karma". (o apie tai, kodėl to magnio išvis reikia - skaityk čia). Iš tikro, tai tiko ir patiko. Nes paprasta naudoti - mes jį net laikome vonios kambaryje, kad iškart po dušo būtų galima išsipurkšti ir išsitepti. Vat taip, tiesiog. Jokių specialių sąlygų, kad vartoto prieš/po maisto, su kiek vandens užgerti ir etc. O čia tiesiog - išsimaudei, išsipurškei - ramu. Vaikai išsimaudė - išpurškei, ir irgi ramu. O maudaisi tai kasdien, tai ir prisiminti naudoti lengva :) Tiesa, iš pradžių truputį 'big deal'ą' turėjom, nes vaikams jis čiut grauždavo. Bet po kelių kartų praėjo, ir dabar ramu :) Procedūra tęsiasi :)


Taip jau atrodo, kad vasarą esi gyvas tik vaisiais ir daržovėmis. Na iš tikro, tai mes irgi tikrai kaifuojam nuo tos visos kvapų, skonių ir šviežumo gausos. Bet tikrai būna, ir gan dažnai, kad va prie kavos norisi kažko kito - nebe banano, braškių, ir jau tikrai ne morkų :) Ir tada mus gelbsti fantastiškos merginos, kurios pačios gamina rankų darbo sveikuoliškus saldainius - "Skanu nu"! Tikrai skanu, tikrai sveika :) Beje, su jomis kalbėjomės, ir interviu gali rasti čia. Tai vat, jei dar nebandei - žiauriai rekomenduojam. Ai tiesa, jos fantastiškos ne šiaip sau. Be to, kad gamina skaniausius saldainius, dar ir sąmoningai atsisako cukraus - tad drąsiai junkis prie jų iššūkio ir išgyvenk 30 dienų BE jokio cukraus :)

Ir pabaigai... "Ice Dunes" ledai. Aha, ledai, atsiprašom, nes jie su cukrum, bet žinok ragavom tokių fantastiškų skanių... pavyzdžiui, juodojo sezamo :) Visą vasarą jie savo ledus gamino ir pardavinėjo Nidoje, o vat šaltajam sezonui atėjus išsikraustė į Vilnių (lengvas baltas pavydas vilniečiams) :) Bet šiaip - tikrai verti nuodėmės vardo. Ir jei jau leisti sau ledų - tai leisti būtent tokių! Žinok, net apie skonį nekalbėsim, nes jie tiesiog tokie... nenusakomi žodžiais. Būtinai paragauk! :)


Tai vat, o vasara baigėsi. Su ja baigėsi ir mūsų vasariniai atradimai (šįkart gražūs ir skanūs). Ir dar - labai lietuviški! Nes mes iš tikro labai labai (ir dar kartą labai) mylim Lietuvą! :)


#manilla #haliuronas #kremas #vyrams #grožis #būkgraži #vasara #myli #skanunu #magnis #geriausiasmagnis #karma #kvapųnamai #muiloūkis #muilas