MĖNESIO APŽVALGA. Rugsėjis ir meilė sau.

Tai gi, rudenį pradėjom su pamokomis. Ir ne bet kokiomis - bet meilės! Mokinomės sau prieš veidrodį sakyti komplimentus. Kaip tau sekės? :) Mums, nemeluosime, iš pradžių buvo šiek tiek keista. Mes net į savo video įrašus nemokame ramiai žiūrėti, o čia - komplimentą sakyk, ir dar nuoširdžiai, ir dar žiūrėk į save. Tad pirmomis dienomis buvo taip nejauku, ir keista, ir na - nenatūralu. Bet paskui pačios nepastebėjome, kaip tai tapo įprastu kasdieniniu rutininiu dalyku :) Atsikeli, ir iškart pradedi galvoti ką čia šiandien gražaus pasakius ir už ką save pagyrus. Ir net žinok pastebėjom, kad dabar praeidamos pro veidrodžius vat taip ir imam ieškoti gerųjų savo dalių ir bruožų (o juk anksčiau tikrai būdavo - pasižiūri, ir matai - tas ne vietoj, to per mažai, o čia - ryškiai per daug...). Tad šitą iššūkį tikrai užskaitome - patikrintas, veikia! Ir tikrai bandysim neapsileisti, ir toliau tęsti :)

Tada - antroji dalis. Komplimentai kitiems :) Žinai, čia nebuvo taip sunku. Kitiems sakyti komplimentus yra daug lengviau, nei sau. Bet žinai ką pastebėjom? Na nemokam mes priimti tų komplimentų. Nemokam, nors tu ką. Pagiri suknelę - tai išgirsti: sena jau ta suknelė (na ok, sena - bet vis tiek gražiai atrodai su ja:))) ), pagiri plaukus - išgirsti atsakymą, kad jie šiandien susivėlę ir net nešukuoti, nėra čia ko girti :D Ir taip nuolat!! Tai va. Mokytis ir mokytis mums dar čia - visiems. Todėl šitoj vietoj tikrai ateityje pažadame iššūkį :)

Irrrrr.... trečioji iššūkio dalis - vakariniai padėkojimai už dieną. O dar geriau, jei jie vyktų aptarimo forma (tarkim, su vyru). Mes tikrai juos darėme kartu su vyrais. Susėdi/suguli vakare sumigdęs vaikus, ir lengvo pašnekesio forma pasidžiaugi ta diena. Dažnai ir tų gerų dalykų bešnekant atrasdavai nebe tris, o daugiau. Ir tikrai, ir dėkoti pradėjome, ir labiau pastebėti gerus dalykus. O žinai, smagiausia dalis buvo ta, kad vyrai labai noriai į tai įsijungė. Ir koks tobulas ir jaukus, ir laukiamas tas vakaras ir tie vakariniai pokalbiai tampa! Ir net dienos bėgyje pradedi dėkoti. Na sunku - bet žinai, kad yra tiek ir va tiek daug gerų dalykų tavo gyvenime :) Šitą iššūkį būtinai būtinai išlaikysime!

Bet mėnuo nebuvo vien apie iššūkius. Šį mėnesį nemažai gilinomės į psichologijos, meilės ir laimės temas. Kiek? O gi va tiek!! Pradėjome straipsniu apie tai, kodėl gi nereikėtų skaityti žurnalų, griežtai taip :) (rasi čia), tada domėjomės, iš kur gauti energijos, kai jos trūksta (patarimai čia), ieškojome ritualų, kaip pradėti gerą dieną - ir radome (juos rasi čia). Tada nėrėme čiut giliau, ir pradėjome domėtis, kas tai per daiktas yra savivertė (mūsų atradimai - čia), ir kaip gi reikėtų ją padidinti (patarimai čia). Tada gilinomės į komplimentų temą, domėjomės dėkingumu, ir labai džiaugsmingai pasidalinome skaitytojų patirtimi (visa tai - čia). Ir žengėm dar giliau - mokinomės mylėti save ir savo kūną - tokius kokie esame (straipsnis čia). Tada šiek tiek žengėme į neigiamą pusę, ir pakalbėjome apie pletkus, bei pabandėme tave įkalbėti tarti jiems griežtą NE (apie pletkus skaityk čia). Ir tada perėjome prie laimės temos - bandėme išsiaiškinti, kodėl gi taip yra, kad vieni žmonės jaučiasi laimingesni nei kiti? (mūsų atradimai čia), ir kokios gi laimės paieškos be statuistikos! Tad ir analizavome statistiką apie laimę - nuo ko ir kiek ji priklauso (straipsnis čia). Dar rašėme apie ruošimąsi žiemai ir merino vilnos ypatumus (straipsnis čia)

Ir koks gi mėnuo be knygų :) Mums - neįsivaizduojamas. Nes knygos užima svarbią ir pakankamą gyvenimo dalį. Tad ir šį mėnesį pateikėme net kelias apžvalgas. Visų pirma apie vaikus ir jų auginimo ypatumus - Z. ir N. Nekrasovų "Liaukitės vaikus auklėti ir padėkite jiems augti" (apžvalga čia), o tada, į mėnesio temą, D. D. Burnd "Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija" (apžvalga - čia) ir nerealioji knyga, toks savotiškas 'must-read' moterims ir jų vyrams, Facebook vadovės Sh. Sandberg "Būkime priekyje" (apžvalga čia).


O jau receptų gardumas šį mėnesį buvo!! Neišpasakytas! Pradėjome nuo 'Overnight' avižų (receptas čia), o tada jau pasipylė :) Gaminome kale čipsus - tikrai verta išbandyti (receptas čia), kepėme rudeninius burokėlių keksiukus (receptas čia). Ir jau koks ruduo be obuolių! O jau kur obuoliai, ten cinamonas irrr...ten obuolių pyragai!! Šįkart kepėme obuolių pyragą BE CUKRAUS, bet su slaptu ingredientu! Gavosi toks toks fantastiškas, kad iškart tapo mūsų sezono top'u! (receptas čia). O pabaigai mūsų nauja rudens meilė - brokolis, ir stebuklingos jo salotos. Kodėl stebuklingos - rasi recepte (jis čia).


Ir kad jau receptų tokia gausybė, tai ir mitybos tema vėl naujai sugrįžo į mūsų eterį :) Pradėjome nuostabiai informatyviu, linksmu ir be galo naudingu interviu su mūsų nuostabiąja, protingąja ir fantastiškąja Sandrija - apie pagrindines mitybos taisykles (interviu ir Sandrijos patarimai - čia). Ir tada dar apie kramtymą - kam reikalingas šis ilgas ir nuobodus procesas (straipsnis čia). Ir tada lankėmės svečiuose pas "FitFood" ir ragavome jaunystę (kaip mums sekėsi - skaityk čia).

O paskutinėmis rugsėjo dienomis stipriai lepinusi bobų vasara mus įkvėpė ir pakvietė prisiminti tikrąją vasarą. Tad ta proga pasidalinome su tavimi savo vasaros atradimais, kurie šįkart buvo labai lietuviški, labai gražūs ir labai skanūs :) (straipsnis čia).


Taigi, rugsėjis buvo toks įkvepiantis, ir teigiamai nuteikiantis. Nes gi vis skaičiuojam sausio startus, bet taip gaunasi - kad rugsėjis - irgi nauja pradžia. Nuo mažumės. Iš pradžių tiesiog mokyklos, o paskui - visos gyvenimo mokyklos :) Tad ir mokomės, ir augam, ir tobulėjam. Svarbu pirmyn! :)


Kas kartu, ananasai? :))))

#mylėksave #meile #iššūkis #komlimentai #būksušeima #bukramus #draugyste #laikassau #savivertė #moteriškumas #laimė #issukis #gerabendrauti

Related Posts

See All