LIEPOS ir RUGPJŪČIO apžvalga

September 2, 2017

Vasaros mėnesiai turi tokią keistą savybę - jie išgaruoja :) Tu niekada nepastebi, kaip jie praeina, tu neskaičiuoji laiko, nieko nelauki. Vasara toks laikas, kai tiesiog geri viską į save - orą, vaizdus, kvapus, garsus. Ir vis dėl to su kiekviena vasara pajauti laiko tėkmę - vaikuose. Nes praeitą vasarą dar tilpome į tuos gėlėtus šortus, nes praeitą vasarą lengvai pakeldavai abu, ir praeitą vasarą tikrai neišleisdavai jų abiejų (vienų!) nupirkti ir pagaminti mums pusryčius. Tiesiog. Vasaromis vaikai itin paauga :) Na - bet šis straipsnis ne apie tai :) Čia mes norėsime apžvelgti, kiek naujo prirašėme per šią vasarą.

 

 

Tai gi, vasaros mėnesiai buvo skirti detoksikacijai ir mitybai.

Pradžioje aptarėme pasninko dieną (straipsnis čia), tada rašėme apie pelyno arbatą (straipsnis čia), tada apie detoksikaciją kalbėjome su Lile iš "Rojaus daržo" (pokalbis čia), domėjomės pirties privalūmais ir trūkumais (straipsnis čia), ir galiausiai sprendėme, kaip gi reiktų detoksikuotis po atostogų, koks planas būtų veiksmingiausias (straipsnis čia). Nepamiršome parašyti ir vasarą ypač aktualia tema - vaikai ir uodai - kaip jų atsikratyti, ką daryti, jei įkanda (straipsnis čia). Domėjomės, kodėl reikia apsipirkti su pirkinių sąrašu (straipsnis čia), kodėl gi geriau valgant negerti, ir kas ten atsitinka kai valgai ir geri (straipsnis čia), ir dar vienas straipnis labai labai panašia tema - kodėl gi prieš miegą vis gi geriau yra neprisikirsti (straipsnis čia). Bendravome su Vente Viteikaite apie tai, kad jos nerealusis Vegfest LT pagaliau atkeliauja ir į Kauną, ir rašėme, ką ten galėsi rasti (straipsnis čia), taip pat rašėme apie tai, kaip gi pagaliau imti ir 'neėsti' visam laikui - ne dienai, savaitei ar nuo sausio pirmos (straipsnis yra čia), ir užbaigėme šią temą su tokiu pilnu straipsniu - apie rauginimą, kas tai yra, kodėl to reikia, kiek mes su tuo susiduriame, ir kodėl susiduriame vis dažniau (straipsnis yra čia).

 

Tada kalbinome fotografę Viktoriją Vaišvilaitę Skirutienę (pokalbį rasi čia), dvi smagiai pilnėjančias damas iš "MYLI" (interviu gali perskaityti čia), ir nuolat besijuokiančią "Rojaus daržo" Lilę (jos interviu rasi čia). Žinai,kiekvienas mūsų interviu/pokalbis yra vis nauja patirtis ir mums pačioms - rodos vis truputį paaugame ir prasiplečiame. Taip nuostabu yra sutikti ir pabendrauti su tiek nuostabių, laimingų ir tuo pačių skirtingų žmonių. Ir jau laukiame kitų mėnesių ir jų interviu :)

 Ir tada mūsų mėgstamiausia dalis - knygos. Šįkart apžvelgėme mūsų numylėtosios leidyklos "Dvi tylos" išleistą V. A. Worwood "Aromaterapija vaikams" (apžvalga čia), tada pateikėme knygos "Penkios vaikų meilės kalbos" apžvalgą (ji yra čia). O kadangi per vasarą tikrai perskaitėme nemažai knygų, tad ruduo nusimato su dar gausesne knygų apžvalga :) Laukiam!

 

Ką pamiršome paminėti? Taip taip, nuostabiausius receptus. Jų buvo kaip niekad gausiai (ir jie tokie visi skirtingi ir savaip nerealūs). Tad pirmiausiai gaminome energijos bombikes su spirulina (receptas čia), tada netikėtąją burokų užtepėlę (receptas čia), varškėčius be nuodėmės - mūsų vaikų top'as (receptas čia), ir netikėtai atrastas bei išbandytas popkornų šokoladas (receptas čia). Irrrr šiek tiek idėjų pusryčiams - nuo tobulo (ypač vaikams) pusrytinio deserto (kurio receptą gali rasti čia), iki tobulų (ypač mums, avokadų mylėtojoms) avokadiškų pusryčių (receptas čia). Dar daugiau pusrytinių idėjų pasiūlysime tau jau šį mėnesį! :)

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload