Naikinam celiulitą!

Ir, deja, jis neišnaikinamas:))) juokas pro ašaras.. bet tikrai yra priimta, kad bent kol kas jis nėra išgydomas, bent kol kas tikrai nėra veiksmingų jį išnaikinančių priemonių. Tačiau yra priemonių, kurios veikia - jei bent ne mažina celiulitą, bet veikia prevenciškai, kad jis visai neįsisiautėtų. Iškart ir vardinam:1) SPORTAS - mes išskirtume kaip turbūt geriausią priemonę prieš celiulitą. Celiulitas iš dalies susidaro dėl mūsų lėto ir labai jau sėdimo gyvenimo būdo, taip pat jis susidaro dėl to, kad 'riebalingos' kūno dalys netenka reikalingos aktyvios cirkuliacijos ir ten pradeda siautėti riebalų ląstelės, kurios vėliau išdarko jungiamuosius audinius ir atsitinka celiulitas. Užsivedėm truputį:)) bet iš esmės - na kas daugiau nei sportas viską kūne gerai išjudina ir sukrutina, ir sucirkuliuoja? Daugumoje šaltinių ir radome sportą TOP sąraše. Beje, kardio treniruotės tikrai nėra geriausias pasirinkimas norint išnaikinti celiulitą – vienas tyrimas, lyginęs dvi žmonių grupes (viena darė tik bėgiojo 8 savaites, o kita darė pusę treniruotes kardio pratimus (kad ir tą patį bėgiojimą), o kitą pusę – jėgos pratimus), parodė, kad vis tik geresnį rezultatą (tiek svorio, tiek kūno kompozicijos atžvilgiu) pasieksi jei rinksiesi kardio IR jėgos treniruotes.


2) MITYBA - ir vėl naujiena. Tinkama mityba tikrai taip pat veikia tiek prieš jau esamą celiulitą, tiek prevenciškai. Ypač išskiriamos daug vandens turinčios daržovės, kurios tik skatina kūne cirkuliaciją, neapsunkina virškinimo, turi daug savyje VANDENS


3)...(čia atskiras patarimas - GERK PAKANKAMAI VANDENS), kuris yra taip pat labai svarbus skysčių cirkuliacijai visam kūne.


4) KREMAI - hahahaha - veikia, bet tik labai brangūs, tie, kur nuo 40 eurų ir kainos kyla aukštyn.. :D nejuokauk:) išvis neveikia:))) šiaip rimtai - nėra rimtų įrodymų, kad anticeliulitiniai kremai šalina celiulitą. Iš vienos pusės, tai tikrai neveikia, bet iš kitos pusės - na vis tiek reik kažkuo tepti odą, tad tikrai gali tepti ir kokiu natūralesniu anticeliulitiniu kremu, kuris tuo pačiu ir padrėkins odą, ir galbūt ingredientai kažkiek bent truputį skatins cirkuliaciją po oda, pačią odą stangrins. Rinkis su retinoliu, kofeinu ar L-karnitinu. Mes čia neseniai vieną kremą išbandėm - oda tikrai stangresnė patapo, tad kodėl ne? Bet jei tikiesi, kad sėdint prieš teliką ir valgant čipsus, BET užsitepus STORĄ sluoksnį anticeliulitinio kremo jis dings - tai ne.


5) PROCEDŪROS - veikia. Tik ne viena ir ne dvi - o procedūrų ciklas. Ir veikia ne visam laikui - tikrai nėra taip, kad dešimt kart nuėjai, pagulėjai po aparatu ar po rankom ir ramu amžiams, viename straipsnyje radome prancūzų gydytoju, kuris užsiima celiulito gydymu komentarą, jog procedūros suveikiam maždaug metams, o paskui vėl tas bjaurybė išlenda. Kokios procedūros? Ultragarsas, masažai, celulazė, procedūra su radiodažniais, procedūra su vakuumu,..,... nedėsim taško, nes jų yra nemažai. Iš tiesų mes už požiūrį, kad būtų gerai jų ir pamaišyti - truputį vienų, truputį kitų, kad veiktų skirtingai ir vytų tą velnią lauk :)


6) KAVOS PYLINGAS - kofeinas skatina cirkuliaciją, tačiau čia kaip ir kremų atveju - stebuklo tikrai nesitikėkit, geriau griebt už ragų pirmus du punktus, o tada jau tepliotis kremais ir pylinguotis su Jacobs'u:)))


7) MASAŽAVIMASIS SAUSU ŠEPEČIU - vienas iš mūsų mėnesio iššūkių priskiriamas prie veiksmingų priemonių kovojant prieš celiulitą, ir vėl - stebuklų nesitikėkit, tik šepetys tikrai celiulito neišnaikins, bet kaip kompleksinė priemonė tai juk toks masažas puikiai skaitina limfos tekėjimą, suaktyvina kraujotaką. Po tokio masažo - galima ir tais anticeliulitiniais kremais pasitepliot :)


#celiulitas #oda #masažas #procedūros #kremas #reikiagertivandenį #mityba #tekssportuot

Related Posts

See All