"Overnight" avižos

Naujieji ant bangos pusryčiai - per naktį mirkytos avižos. Gal ir ne tokia naujiena, bet mes vis juos pačios sau pasigaminam - ypač pamačiusios kokią apetitingesnę nuotrauką instagram'e ;)))


Reikės:

Avižų dribsnių

Traiškytų linų sėmenų

Mėgstamų riešutų ar kanapių sėklų

Mėgstamų uogų

Gero šaukšto riešutų sviesto

Datulių

Jogurto


Iš tiesų galima kurti iš ko nori, kaip nori. Esmė iš vakaro užsimerkti avižų (galima ir su visais norimais ingredientais, na išskyrus jogurtą:)) ir tiesiog valgyti pusryčiams. Nuostabiai tinka avižas sumaišyti su riešutų sviestu. Dar tinka jau ryte užsipilti šiek tiek jogurto. Riešutai ir sėklos visada buvo avižų draugai ir kartu labai skanu. Na o uogos - sezoninė gėrybė:)


Beje, paslaptis - kartais iš vakaro tų avižų ir neužsipilam - tada užtenka keliolikai minučių užpilti jas karštu vandeniu- išbrinksta pakankamai kol prausies, rengies ir pan.:) Šis variantas ypač tinkamas darbe - kai artėja pietų metas, o prisikimšti bet ko nesinori. Tad tik beri avižas į puodelį, pili karšto vandens, truputį palauki - ir puikiausi pietūs!Mes dar pasirūpinam kokiais nors priedais, ir va - sotus, laimingas ir darbingas :)


#pusryčiaisveikai #pusryčiai #sveikipusryčiai