Šešios trim

May 10, 2017

Dar viena mūsų išbandyta treniruotė - kažkaip šita treniruote labai tikėjom, nes tikrai iš nemažai žmonių girdėjom, kad verta pabandyt, ypač visi giria patį trenerį - Igną Dombrauskį. Dar kaip visada mus užkabino, kad galima atsivesti vaiką - ne tai, kad neturim, kur jų "padėti", bet taiiiip norisi juos įtraukti į sportą - tad buvo puiki proga ir Mildos Jurgiui išbandyt plank'ą:))) 

 

Treniruotės dieną sužinojom, kad treniruotė vyks ne manieže, o lauke - atvažiuoja tip top laiku (kamščiai ir pan. neleido atvykti šiek tiek anksčiau) - ir pirmas įspūdis - VAU, kiek žmonių susirinkę - na nelabai suskaičiavom, bet spėjam, kad galėjo būti ir 40, gal 30, bet tikrai nemažai. Visi sveikinasi, draugiški, matosi tokia pakili, linksma atmosfera. Ignas paleidęs muziką diktuoja pratimus, rodo pavyzdį, vis per mikrofoną pakalbina praeivius ar netoliese žaidžiančius krepšininkus - sakom Tau - atmosfera nereali :) 

 

Apie pratimus - jokio kosmoso, nieko sudėtingo, sudėtingiausia turbūt jų skaičius:))) jei atsispaudimų tai taip normaliai, jei tų vadinamų burpių tai irgi teko kelis numuilint, jei lenta (ar plank'as) tai irgi nepagailėta sekundžių - BET kadangi pastebėjom, kad sportuotojų lygis tikrai labai skiriasi, visi be galo stengiasi, tik vieni padaro gal extra keliais pratimais daugiau, o kiti gal šiek tiek mažiau, pradedantys apskritai stengias, bet jau padaro kiek išeina - bet tas ir yra nuostabu, nes visi stengiasi kiek gaunasi. Tarp pratimų vis tenka prabėgt ratuką aplink stadioną. Žodžiu, tempas intensyvus, riebaliukai tirpsta, raumenukai auga, nuotaika kyla - mums žiauuuriai patiko. 

 

Pasibaigė treniruotė - visi pasiploja sau, draugiškai atsisveikina iki kitos treniruotės - pribėgam pasisveikint su Ignu ir laukiam kol žmonės įsigys abonementus - ir tada pamatom KAIP jie atrodo - nu fantastika :))) kaip tokio nenorėt? Kartoninė kortelė su ranka surašytais langeliais, kuriuos pats vėliau sąžiningai brauki. Tada prie Igno prieina studentė, kuri sako, kad va porą kartų jau bandė ir nori lankyt, ir norėtų įsigyti abonementą - o Igno atsakymas: "Tu gi studentė"....."Studentams nemokamai" - gal penktas VAU per tą treniruotę :))) va čia žmogus tikrai skatina Kauną aktyvuotis :) Beje tokią akciją Ignas ir vykdo - kviečia judėt, krutėt, jungtis, aktyvuotis ir visaip kitaip nesėdėt :)

Viskas jų puslapyje - Šešios trim. 

 

MONŲ MONAI verdiktas: DAUGIAU NEI VERTA. IGNAI, MES JUNGSIMĖS, KAI TIK GALĖSIM! Pažiūrėkit kaip smagu:

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload