SPALIO apžvalga

Jau lapkritis! Ar spėjai pasidžiaugti visomis rudens spalvomis? Ar siautei rudeniniuose lapuose? Daug grybų prisirinkai? Ar įkvėpei pilnus plaučius rudeniškai šalto ir gaivaus, bet tokio sodraus ir kvapnaus rudens oro?

Mes tikrai nuoširdžiai stengėmės atrasti ir pasidžiaugti, ir net įsimylėti rudenį :) O jis buvo visoks!!


Mėnesį pradėjome straipsniu apie tai, kodėl sveika mityba yra nesąmonė (taip taip, žinom! Bet paskaityk būtinai, straipsnį rasi čia).

Ir tada perėjome prie mūsų mėnesio temos - riebalų. O apie juos rašėme ir kalbėjome tikrai nemažai. Pradėjome šiandien tokiu populiariu ir 'madingu' ghee sviestu (skaityk čia), tada temą pratęsėme mėnesio iššūkiu - kasdien po šaukštą aliejaus (straipsnis apie tai - čia). Tada aptarėme tuos riebalus - kodėl visi bijo šio žodžio, vengia jų, ir kodėl reiktų ne vengti, bet susidraugauti su tais geraisiais. Ai, ir dar apie tai, kaip atskirti tuos geruosius ir bloguosius riebalus (Visas pilnas straipsnis yra čia). Tada kalbėjome apie omega rūgštis, ir domėjomės, kaip jų gauti iš augalų - tikrai įmanoma ir tikrai reikia! (straipsnis čia). Ir dar apie omega rūgštis. Ar žinojai, kad reikia ne vien tik jas vartoti, bet ir išlaikyti tinkamą balansą! O čia jau visas mokslas ir menas :) Tad būtinai perskaityk mūsų straipsnį (jį rasi čia). Kai kalbame apie omega rūgštis, kokia pirma mintis ateina į galvą? Taip - žuvų taukai! Tad niekaip neapsiėjome be patarimų apie tai, kaip išsirinkti geriausius, naudingiausius, kokybiškiausius, veiksmingiausius ir kitokius -iausius žuvų taukus (patarimus rasi čia). Ir negalėjome neapžvelgti kanapių aliejaus. Mums pačioms jis yra viena mėgstamiausių. Todėl kalbinome "Kanapių ūkio" savininką ir domėjomės, kuo tas kanapių aliejus toks ypatingas, kaip jis atkeliauja iki mūs. Labai smagus interviu. Jį rasi čia.Dar viena mėnesio naujiena - tai mūsų Sandrijos rubrika. Ir šį mėnesį Sandrija išsamiai išnagrinėjo dar vieną 'ant bangos' šiuo metu esantį aliejų - kokosų. Išsiaiškinome, ar palikti jį virtuvėse, ar išmesti :) Visas straipsnis - čia. Ir dar ne pabaiga. Antras Sandrijos straipsnis buvo apie pieną - labai aiškiai ir tiksliai sudėliota visa naujausia informacija apie pieną ir jo reikalingumą šiuolaikiniam žmogui - TAU. Straipsnį rasi čia. Ir pabaigai - Sandrijos aliejų apžvalga. Labai naudinga! Visi aliejai paprastai ir aiškiai. Kur kokį naudoti, kokiomis naudingosiomis savybėmis pasižymi. Tokia labai gera atmintinė ir proga paįvairinti savo aliejų arsenalą :) Straipsnį rasi čia.

Ir dar šį mėnesį turėjome nuostabų, įkvepiantį, jaukų ir tokį lengvai pakylėjantį ir nuteikiantį pokyčiams interviu su Egle Tereikaite (jei dar neskaitei - labai labai rekomenduojame. Interviu rasi čia.)

Ir vėl pratęsėme bendradarbiavimą su portalu delfi.lt. Šįkart organizavome traškučių rinkimus. Tikrai negalime sakyti, kad rinkome sveikiausius, nes na žinai - visi traškučiai yra nesveika. Tiesiog siekėme parodyti tau, kad net ir tokiame produkte sudėtis labai labai ženkliai skiriasi. Tad pasidomėk ir paskaityk čia. Ir koks gi mėnuo be straipsnio apie grožį! Šįkart kartu su "Manilla" įkūrėja gydytoja Rūta kalbėjome apie paakius. Kodėl jie yra ypatingi, ir kaip tą ypatingą ir svarbią veido sritį prižiūrėti. Tikrai labai naudinga informacija :) O ypač šaltuoju metų laiku, kai paakiai praranda savo spindesį, o taip norisi to žvalumo ir šviežumo įspūdį. Tad skaitome čia.


O prie grožio puikiai tinka ir taip mūsų mėgstami eteriniai aliejai! Kaip gi be jų :) Tad visų pirma, su "Kvapų namai" įkūrėja ir bendraturtė Rūta Daunoravičiene aiškinomės, kaip su jų pagalba kovoti prieš rudens virusus. Ir kovoti ne vien tik namuose, bet ir vaikų darželiuose bei mokyklose. Būtinai paskaityk ir prisijunk! Straipsnis čia. O kad jungtis į kovą būtų smagiau, tai pateikėme dar ir eterinių aliejų apžvalgas. Domėjomės imbieru (apžvalga štai čia) ir melisa (apžvalga čia). O jei jau kova pralaimima, ir tenka gerti antibiotiku.. Tada skubame tau į pagalba su patarimais, kaip gi po antibiotikų kurso kuo greičiau ir veiksmingiau atstatyti savo žarnyną. Patarimus rasi čia.

Nė vienas mūsų mėnuo nepraeina be knygų. Skaitom labai daug, tik apžvalgos vis 'suvėluoja' :) Tad šį mėnesį dalinomės su tavimi mums labai patikusiomis knygomis - abi lietuviškos, abi sezoniškos, abi apie maistą :) Visų pirma, "Gero maisto dienoraštis. Žiema." Jos apžvalgą rasi čia. Ir antroji - labai laukta ir labai sužavėjusi knyga - "Proud of Lithuania". Tikrai nereali knyga. Tokia, kur viskas yra taip išbaigta ir taip kokybiškai sudėliota, kad kitaip nė nepasakysi - didžiuojamės Lietuva! Šios knygos apžvalgą gali rasti čia.


Ir pabaigai mūsų skaniausia spalio patirtis - degustacija restorane "Vegan Raw House". Labai labai gražiai nunešanti mus į lapkritį (nes jau žinai, kad lapkritis yra skirtas daržovėms ir šio mėnesio iššūkis yra 'mėnuo be mėsos'!). Tad, degustacija buvo jauki, skani, su naujais skoniais. Būtinai vėl kartosim, ir būtinai tau rekomenduojam :) Degustacijos įspūdžius gali rasti čia.

#apžvalga #kanapiuukis #kanapes #interviu #riebalai #omega #zuvutaukai #eteriniaialiejaivaldo #aliejųsudėtis #aliejai #geriausiosknygos #mylimLietuvą #sveikasžarnynas

Related Posts

See All

Imbieras